На сесії в Агрономічному проголосували за створення Агрономічненської ОТГ

11.11.19

08 листопада 2019 року депутати Агрономічної сільської ради під головуванням очільника громади Олега Шулікіна за пропозицією спільної ініціативної групи щодо добровільного об’єднання зібрались на позачергову сесію, аби розглянути єдине питання - створення Агрономічненської ОТГ разом з Бохоницькою сільською радою. З 22 депутатів на сесію прибуло 13. В пленарному засіданні взяв участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та депутат Вінницької обласної Ради, регіональний консультант Асоціації міст України з питань бюджету Ігор Вернигор.

Отже, з 13 присутніх депутатів Агрономічної сільської ради за створення ОТГ з центром в їхньому селі, об’єднавшись з Бохоницькою сільською радою, проголосували 12 депутатів, 1 - утримався. Було прийнято рішення «Про схвалення проекту рішення Агрономічної сільської ради про добровільне об'єднання громад». Крім того, в майбутньому планується приєднати до ОТГ ще й села Медмеже Вушко, Ільківка, Горбанівка та Рівець. Нова об'єднана громада має нараховувати 9,2 тисячі населення, бюджет - 28,5 мільйонів гривень. Міжбюджетні субвенції попередньо плануються: 12 мільйонів гривень на освіту, 7 мільйонів на медицину, додаткова дотація на освіту та медицину - 3,5 мільйона гривень. Саме рішення про об'єднання громад не є остаточним - це лише намір на об'єднання. Тепер ці документи будуть направлені до юридичного відділу Вінницької ОДА, де перевірять спроможність нової громади та відповідність чинному законодавству. Після цього документи направлять до Міністерства розвитку громад та територій на погодження. Лише після погодження буде скликана нова сесія, і буде проведене голосування за створення ОТГ.

Як зазначив Ігор Вернигор: «Після створення ОТГ, у громаді закінчаться проблеми з землею та суперечками між Агрономічним, Вінницьким національним аграрним університетом та Держгеокадастром».

Рішення щодо спроможності нової ОТГ Вінницька ОДА має прийняти впродовж 10-ти робочих днів.

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація