На сесії районної ради запалили Вифлеємський вогонь миру та прийняли районний бюджет на 2021 рік

22.12.20

22 грудня 2020 року відбулось пленарне засідання 2 сесії Вінницької районної ради 8 скликання, на яку прибули 54 народних обранця.

Спершу, для депутатів районної ради провели невеличку навчальну сесію: вчили, як користування новою системою для голосування «Віче».

Далі сталась приємна і неочікувана подія. Голова районної ради Ігор Шутак отримав від представниці Пласту - Національної скаутської організації України Лілії Островської Вифлеємський вогонь миру, який через Відень прилетів в Україну із Землі обітованної до Різдвяних свят! Вже понад 10 років скаути-пластуни привозять в Україну цей символ злагоди, добра та благополуччя, і сьогодні вони з радістю передали його народним обранцям Вінницького району.

«Кожен з нас у передноворічні дні чекає на якесь диво і здійснення заповітної мрії. Хочемо побажати всім Вам та нашій рідній країні добробуту, процвітання, сили та терпіння на шляху до досягнення миру. Пластуни знають, що шлях до перемоги дуже тернистий і довгий. Але наша сила у єднанні. Разом ми зможемо досягнути всього», – сказала представниця Пласту, вітаючи Ігоря Шутака та всіх присутніх в залі.

Окрім вогню миру, ще передали і свічки аби кожен, хто бажає зміг взяти собі свічку та запалити священний вогонь перед новорічними та різдвяними святами.

Не порушуючи гарну традицію, депутати привітали з Днем народження своїх колег: Андрія Демченка, який відзначає його сьогодні, Віктора Шмігеля та Катерину Мельник, які відзначили їх в міжсесійний період. Всім іменинникам вручили символічні подарунки.  

Після вітань перейшли до розгляду питань порядку денного, який одноголосно затвердили в кількості 61 питання.

Спочатку розглянули питання стосовно внесення змін та продовження дій районних Програм, далі перейшли до затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та внесення змін до районного бюджету, який викликав численні дискусії у депутатського корпусу. Прийнявши рішення, перейшли до розгляду питань по внесенню змін до бюджетів районних рад, які приєднуються до Вінницького району.

Враховуючи ситуацію з утворенням та ліквідацією районів, утворенням нових ОТГ, депутати розглянули питання, які стосувалась передачі майна в комунальну власність територіальних громад, в часності, розглянуто та винесено на сесію питання щодо передачі закладів освіти, культури та охорони здоров’я в комунальну власність новоутворених територіальних громад. На часі і питання про припинення комунальних закладів та установ, реорганізація районних рад. За результатами розгляду депутати одноголосно прийняли рішення щодо ліквідації комунальних закладів та установ районної ради та питання щодо  початку реорганізації районних рад, які приєднуються до Вінницького району. Це Іллінецька, Липовецька, Літинська, Немирівська, Оратівська, Погребищенська та Тиврівська районні ради.

Внаслідок того, що Вінницька районна рада є правонаступником всіх прав та обов’язків районних рад, які увійшли до складу нового Вінницького району, відповідно до законодавства районна рада має право вносити зміни та скасовувати рішення приєднаних районних рад. Тому, на пленарному засіданні прийняті рішення щодо внесення змін до рішень Літинської районної ради, скасування рішень Іллінецької районної ради, передачі майна Літинської, Липовецької райрад, відміна рішення Немирівської районної ради, передача майна територіальним громадам району.   

Серед питань порядку денного були і питання, які стосувались преміювання керівників комунальних закладів. Вже втретє розглядалось питання «Про виплату щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Гавурі Оксані Анатоліївні» і сьогодні, нарешті, це питання вирішено позитивно. Позитивно вирішили питання і по преміюванню директора КЗ«Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрія Заводяна. Що ж стосується преміювання головного лікаря КНП «Вінницький районний медичний ЦПМСД» Вадима Пасічника, то питання виявилось досить конфліктним. Вже після прийняття позитивного рішення, депутати повернулись до розгляду питання та врешті прийняли рішення про його перенесення на наступне пленарне засідання для доопрацювання.

Розглянувши 59 питань порядку денного, депутати перейшли до двох головних питань наступного року - Програми соціально-економічного розвитку Вінницького району та районного бюджету на 2021 рік, які прийняли одноголосно 52 народних обранця. Загалом, з 61 питання порядку денного прийнято 60 позитивних рішень. Тепер попереду їх оперативне виконання та підготовка нових проєктів для наступних засідань.   

На завершення пленарного засідання голова Вінницької районної ради Ігор Шутак подякував обранцям за плідну  роботу. Привітав із прийдешніми новорічно-різдвяними святами й побажав міцного здоров’я, достатку й затишку в родинах, здійснення усіх задумів й планів, творчої, плідної праці на благо розвитку рідного краю.

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 8 скликання - 2 сесії

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація