На сесії Писарівської сільської ради прийнято рішення розпочати обговорення щодо приєднання до міста Вінниці

05.11.19

04 листопада 2019 року під головуванням очільника Писарівської сільської ради Дмитра Науменка відбулась 37 сесія сільської ради, в якій прийняв участь голова районної ради Сергій Сітарський. В роботі пленарного засідання, окрім 13 депутатів, взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, заступник директора Писарівської ЗОШ І-ІІІ ст., завідувач дошкільного закладу, представники ініціативної групи по питанню приєднання до Сокиринецької ОТГ та жителі села.

На порядок денний сесії виносилось 6 питань, серед яких були зміни до бюджету, надання матеріальної допомоги, блок земельних питань та питання, які стосувались пропозицій щодо ініціювання добровільного приєднання до Сокиринецької та Вінницької міської об’єднаних громад.

Питання добровільного об’єднання викликало тривалі та бурхливі обговорення, місцями в залі ставало «дуже гарче». Думки депутатського корпусу розділились майже навпіл. З 13 - 6 депутатів підтримало розпочати процес обговорення добровільного приєднання до Сокиринецької ОТГ, а 7 депутатів проголосували за початок процесу обговорення щодо  добровільного приєднання до міста Вінниці. Вирішальним став голос сільського голови Дмитра Науменка, який підтримав приєднання до міста Вінниці. Отже, в підсумку було прийнято рішення про затвердження Порядку проведення громадських обговорень по питанню добровільного приєднання до Вінницької міської ОТГ.

По інших питаннях порядку денного були прийняті відповідні позитивні рішення.

 

 

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація