На робочій нараді обговорювали передачу майна та установ у комунальну власність Вінницької міської ТГ

03.12.20

Сьогодні, 03 грудня, відбулась спільна нарада з питань передачі майна та установ в комунальну власність Вінницької міської територіальної громади. В нараді взяли участь голова районної ради Ігор Шутак, його заступник Григорій Дерун, голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко та його заступник Микола Чухрій, представники Департаменту комунального майна Вінницької міської ради: виконуючий обов’язки директора Андрій Петров, заступник директора Діана Мацюк та начальник відділу моніторингу та формування нерухомого майна Микола Бондар; начальник відділу освіти Вінницької РДА Світлана Томусяк, начальник сектору культури Вінницької РДА Альона Романенко, представники КНП «Вінницькицй районний ЦПМСД» Вінницької районної ради: головний лікар Вадим Пасічник, юрисконсульт Діна Козинець, головний бухгалтер Ганна Дячук та працівники виконавчого апарату районної ради.  

Обговорили питання передачі в комунальну власніть Вінницької міської ТГ районних установ, установ та майна - закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту, розташованих на території громад, які приєднано до Вінницької міської ТГ. Нагадаємо, що до Вінницької міської ТГ приєднано такі громади, як Гавришівська ТГ (села Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці) та села Вінницькі-Хутори, Писарівка, Щітки.

Голова районної ради Ігор Шутак проінформував про скликання 04 грудня 2020 року сесії Вінницької міської ради, на яку виносяться проєкти рішень про прийняття у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна. Тож потрібно обговорити всі питання та надати чіткі переліки майна, аби міською радою були прийняті установи та майно в комунальну власність для забезпечення безперервної роботи всіх переданих установ. Від того, чи буде здійснено передачу, залежить, чи буде продовжено навчальний процес та чи зможе населення приєднаних громад отримувати належну медичну допомогу та соціальні послуги. Ще одним нагальним питанням є працевлаштування працівників цих установ. Ігор Шутак наголосив, що до цього питання потрібно підійти дуже виважено, оскільки цей процес має відбутись з мінімальними втратами.

Виконуючий обов’язки директора департаменту Андрій Петров проінформував, що сесією міської ради пропонується два проєкти рішень «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна» та «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади закладів освіти». В індивідуальному порядку по кожній галузі необхідно уточнити всі переліки майна та дані по установах, аби все було зроблено правильно та в правовому полі. Що стосується працівників переданих установ, то дане питання знаходиться на контролі як районного керівництва, так і керівництва Вінницької міської територіальної громади.

Учасники наради обговорили по черзі питання кожної галузі, з’ясували проблемні питання та обговорили можливі варіанти вирішення. В ході зустрічі з’ясувалось, що найбільше проблемних питань в галузі охорони здоров’я.

Заслухавши керівників та поспілкувавшись у форматі питання-відповідь, головою районної ради Ігорем Шутаком були надані окремі доручення керівникам структурних підрозділів та організацій району. Запрошені представники Департаменту комунального майна ВМР після зустрічі отримали багато нових завдань, які потребують термінового опрацювання для розгляду на запланованій 4 грудня сесії Вінницької міської ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація