На Різдво Святої Богородиці свій день народження святкувало село Медвеже Вушко

24.09.18

21 вересня - велике престольне свято - Різдво Пресвятої Богородиці або як ще його називають - Друга пречиста. В селі Медвеже Вушко Вінницького району в цей день подвійне свято, адже відзначається ще і свято села. Медвежому Вушку цього року виповнилося 240 років з дня заснування і 100 років створення сільської ради.

Розпочали святкування з богослужіння в місцевому храмі, після чого для прихожан було організовано святкову трапезу.

Як і щороку, не обійшлось свято без урочистого концерту, підготовленого творчими колективами села та району, який проводили в місцевому клубі.

На свято завітали почесні гості: голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутат районної ради Тетяна Закревська та депутат обласної Ради Олександр Масленніков.
Запрошені гості привітали жителів зі святом, побажали всім здоров’я, затишку в родинах, миру та злагоди, а селу - процвітання та сталого розвитку.

Для малечі були організовані різноманітні розваги, які подарували безліч позитивних емоцій та посмішок, та солодощі. Сюрпризом та приємною несподіванкою для мешканців стала польова кухня, яку організував депутат обласної Ради Олександр Масленніков. Всі мали можливість посмакувати смачну кашу та шурпу.

На святі панувала радісна атмосфера, всі були задоволені та щасливі.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація