На рівні євростандартів працюють структурні підрозділи КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»

21.10.19

Днями, за участі очільників краю  Сергія Сітарського та Михайла Демченка, офіційно введено в експлуатацію низку капітально відремонтованих та устаткованих найсучаснішим обладнанням структурних підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. Зокрема, йдеться про частину приміщення першого поверху адміністративної будівлі та лабораторію на лагодження яких, за сприяння депутатського корпусу, з районного бюджету було виділено 800 тис. грн.. Бухгалтерський, господарський та економічний відділи, що тут розташовані, укомплектовано новими меблями, комп’ютерною та оргтехнікою, на що Центром використано понад 250 тис.грн. власних надходжень. Ще 511,5 тис. грн. витрачено на устаткування клініко-діагностичної лабораторії, де за направленнями  сімейних лікарів виконують такі обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові, загальний холестерин, також можуть бути проведені швидкі тести на СНІД, Гепатит В, С, тропоніни. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням: гематологічним й біохімічним аналізаторами, необхідною кількістю мікроскопів, та спеціальними лабораторними меблями, а досвідчений персонал якісно і швидко здійснює всі необхідні обстеження.

Також зроблено поточний ремонт приміщення Вінницької (сільської) АЗПСМ, фахівці якої обслуговуть жителів сіл Агрономічне, Бохоники, Горбанівка, Ільківка, Майдан, Ксаверівка, Зарванці. В амбулаторії працює 8 сімейних лікарів, невдовзі планується завершити ремонт і  всіх лікарів розмістити в одному приміщенні. Закуплено нові меблі, частково оновлено оргтехніку. Також відремонтовано та закуплено меблі в палату денного стаціонару при Вінницькій (сільській) АЗПСМ, де пацієнти можуть отримати внутрішньовенні вливання, ін’єкції під наглядом свого сімейного лікаря. Така стаціонарно замінна допомога дуже актуальна в розвинутих країнах, оскільки надає можливість надання необхідної медичної допомоги без цілодобового перебування пацієнта в стаціонарі. В цьому ж приміщенні, в вихідні та святкові дні, функціонує пункт надання невідкладної допомоги жителям району. Для покращення якості проведення профілактичних оглядів дітей та ефективної діагностики захворювань закуплено ЕКГ апарат, за допомогою якого здійснюються обстеження юні з періоду новонародженості, а також пікфлуометри, пульсоксиметри, глюкометри. Ними забезпечено усі кабінети сімейних лікарів. Аби діти не нудьгували в холі амбулаторії встановлено телевізор по якому транслюються мультфільми. Загалом обладнання для АЗПСМ було закуплено на суму близько 92 тис. грн. На ремонт приміщення витрачено більш ніж 150тис.грн.. Все це кошти КНП «Вінницький районний медичний ЦПМСД» Вінницької районної  ради.

У супроводі головного лікаря Центру, кандидата медичних наук Вадима Пасічника гості оглянули зазначені підрозділи, поспілкувалися з їх працівниками та відвідувачами. Зокрема було зазначено, що попри побоювання, що внаслідок реформи жителі району масово підуть лікуватися до медичних закладів міста Вінниці, завдяки створеним гарним умовам, високому професіоналізму персоналу та його уважному, чуйному ставленню до людей, спостерігається зворотня тенденція. Відтак у КНП «Вінницький районний медичний ЦПМСД» Вінницької районної  ради міркують над збільшенням штату.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація