На позачерговій 69 сесії районної ради розподілили вільний залишок районного бюджету

23.07.20

23 липня поточного року за ініціативи Вінницької райдержадміністрації під головуванням очільниці районної ради Тетяни Закревської відбулось позачергове пленарне засідання 69 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, на якому зареєструвалось 25 депутатів з 36.

На порядок денний сесії було винесено трохи більше десятка питань - 13, які потребують вирішення.

Після невеликого блоку оголошень та привітань, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Розпочали із встановлення посадових окладів голови районної ради та її заступника у зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України щодо збільшення посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування.    

Потім депутати районної ради доручили голові районної ради  здійснювати в міжсесійний період повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територільних громад сіл, селищ району,  укладати в міжсесійний період договори та інші цивільно-правові угоди та надали дозвіл використовувати службові автомобілі.

Далі був прийнятий блок рішень щодо внесення змін до районних програм  «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, Програма розвитку архівної справи у Вінницькому районі на 2018-2022 роки, Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 – 2020 роки та Програми  соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

Позитивні рішення були прийняті для головного лікаря КНП «Вінницька ЦРКЛ» Олександра Кривов’яза: йому погодили частину основної щорічної відпустки та надали премію за підсумками роботи за ІІ квартал 2020 року.

Основні питання сесії - бюджетні, залишили наостанок.Це проєкти рішень «Про внесення змін до рішення 63 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2019 року № 1059 «Про передачу з районного бюджету місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів на 2020 рік» та «Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання № 1073 від 24 грудня 2019 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» (із змінами)».

Питання щодо передачі з районного бюджету місцевим бюджетам міжбюджетних трансфертів депутати затвердили одноголосно, без змін та доповнень.

Що ж стосується останнього питання порядку денного - внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, то тут одноголосного прийняти рішення не вдалось. Питання викликало гарячі дискусії та тривале обговорення з голосуванням за численні пропозиції. Деякі пропозиції підтримали, а деякі - ні. Але, врешті решт, розподіл коштів вільного залишку районного бюджету таки здійснили. Рішення було прийнято з численними змінами та доповненнями.

Тож, загалом всі питання порядку денного позачергової 69 сесії районної ради були вирішені позитивно.

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 69 сесії (позачергова)

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація