На пленарному засіданні 48 сесії районної ради прийняли 28 рішень та подискутували з окремих питаннях

19.10.18

18 жовтня під головуванням очільника ради Сергія Сітарського проведено чергову 48 сесію Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: начальник Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Яворський,голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ. 

   

Вже традиційно пленарне засідання сесії розпочали з привітань за підтримку спортивної галузі району. За громадянську мужність та патріотизм, активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави Знаком народної пошани «За відродження України» було нагороджено голову районної ради Сергія Сітарського та Знаком народної пошани «За Благодійність» підприємця Оксану Цвігун (нагороду отримав Писарівський сільський голова Дмитро Науменко). Потім голова Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі спільно з головою районної ради Сергієм Сітарським та головою райдержадміністрації Михайлом Демченком вручили  грамоти Вінницької територіальної організації ФСТ «Колос» за зайняті перші місця в Обласних сільських спортивних іграх Вінниччини Тетяні Катіловій (шашки) та Володимиру Максимову (настільний теніс).    

Потім традиційно продовжили вітаннями депутатів, які відсвяткували свій день народження в міжсесійний період. Після чого перейшли до порядку денного, який затвердили без змін та доповнень в кількості - 29 питань.

Як і на минулій сесії, при розгляді питання про внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району – в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, у депутатів виникли питання до головних лікарів Вадима Пасічника та Олександра Кривов’яза, а саме, щодо наявності коштів для підвищення кваліфікації лікарів. В ході обговорення депутатами було рекомендовано в подальшому передбачити кошти в Програмі для підвищення кваліфікації медичного персоналу. Після обговорення та внесення змін по зазначеному питанню було прийнято відповідне рішення.

В ході розгляду питань дискусійним стало питання проведення реорганізації Вінницької центральної районної клінічної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство. Як в депутатів, так і в головного лікаря Олександра Кривов’яза було багато зауважень та поправок. В результаті тривалого та емоційного обговорення, внесши відповідні зміни, депутатами прийнято рішення «Про реорганізацію Вінницької центральної районної клінічної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня»Вінницької районної ради», в якому Вінницькій районній державній адміністрації доручено попередити та повідомити головного лікаря Вінницької центральної районної клінічної лікарні Кривов’яза О.Л. про зміну істотних умов праці – переведення на контрактну форму трудового договору відповідно до ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я». Склад комісії з реорганізації юридичної особи – «Вінницької центральної районної клінічної лікарні» доповнено представниками Вінницької райдержадміністрації та представниками трудового колективу Вінницької ЦРКЛ.  

Що стосується земельних питань, то на цю сесію був винесений новий формат проекту рішення, який не був затверджений.

Отже, загалом на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 29 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 28 рішень.     

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 48 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація