На пленарному засіданні 44 сесії районної ради прийнято 26 рішень

19.06.18

18 червня поточного рокув залі засідань Вінницької районної ради під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського проведено 44 сесію районної ради 7 скликання. В пленарному засіданні взяли участьдепутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко,  голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, голови ОТГ, представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради.

Не відходячи від традицій, пленарне засідання сесії розпочали з вручення нагород: грамот і подяк депутатам за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивної галузі в районі та її фінансову підтримку,  а саме дитячого футзалу. Потім вручили грамоти та подарунки депутатам-переможцям в шахово-шашковому турнірі, який проходив одразу після пленарного засідання 43 сесії районної ради 29 травня 2018 року (новина за 01.06.2018 року). Приємно відзначити і про ІІ загальнокомандне місце в обласній Спартакіаді серед депутатів різних рівнів: голова районної ради Сергій Сітарський урочисто вручив кубок та Почесну грамоту голові районної держаної адміністрації Михайлу Демченку.

Після ознайомлення депутатів з листами стосовно звернень районної ради голова районної ради Сергій Сітарський перейшов до затвердження порядку денного. Відповідно до рекомендацій постійних комісій районної ради з порядку денного було виключено одне питання та включено 5 додаткових питань (засідання Президії за 18.06.2018р.). Отже, загалом на сесію було винесено 28 питань.

Депутати затвердили звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вадима Пасічника, зміни до Програми економічного та соціального розвитку Вінницького району, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, зміни до районного бюджету, передачу майнових комплексів на баланс ОТГ та подальше оформлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На сесії була представлена нова очільниця відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Романенко.

Після обговорення та розгляду питань порядку денного, у депутатів ще виникли запитання. Їх цікавило питання стосовно проїзду пільговиків, на що голова райдержадміністрації Михайло Демченко відповів, невдовзі планується провести зустріч із перевізниками, де і будуть детально обговорюватися ці питання. Система перевезення пільгових категорій буде ретельно з’ясована і опрацьована відповідно до законодавства.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 28 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 26 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 44 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація