На передовій боротьби зі стихією

17.09.18

17 вересня в Україні було візначено День рятівника Професійне святом працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань. Також його відзначають громадяни, які внесли вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аварія. Вони рятують утопаючих, знешкоджують небезпечні вибухові пристрої, локалізують вогонь.

Відтак напередодні фахового свята на базі Вороновицької ДПРЧ №17 відбувся урочистий захід.

Аби привітати рятувальників краю із празником на нього завітали голова райдержадміністрації М.І.Демченко, заступник голови районної ради О.О.Плакида, очільник Вороновицької ОТГ О.Г.Ковінько, начальник Вінницького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, полковник служби цивільного заходу М.І.Оніщук, ветерани рятувальної служби, педагоги та учні Вороновицької СЗШ І-ІІІ ст. №1.

Після урочистого шикування М.І.Оніщук привітав особовий склад Вороновицької державної пожежно-рятувальної частини №17 та Вінницького районного сектору Головного управіння ДСНС України у Вінницькій області з професійним святом. Подякував бійцям за самовіддану щоденну працю на благо жителів району. Вручив грамоти районного сектору найкращим із них: В.В.Білкуну (батько його Володимир Олексійович свого часу працював у підрозділі начальником караулу), О.В.Степаненку, О.В.Даниленку.

Очільник громади О.Г.Ковінько зазначив, що Вороновицька громада пишається тим, що на її теренах дислоковано такий підрозділ із гарним, дружним колективом. Зичив рятувальникам та членам їх родин міцного здоров’я та побільше святкових чергувань. Вручив Подяки найліпшим рятувальникам: О.П.Голоскевичу, О.І.Гордієнку, М.А.Веретинському, О.І.Ільченку, Т.А.Ячиченку, Д.В.Кордонцю, М.І.Оніщуку. Також ОТГ буде виділено 100 тис. грн. на ремонт даху частини. 

У своєму вітальному слові М.І.Демченко наголосив: «Людське життя – це справжній скарб. Його потрібно берегти, але доволі часто люди стають заручниками обставин, які загрожують життю. І в цей непростий час ми по-особливому ставимось до поняття безпеки. Перед нами стоять дуже серйозні виклики. Тому Ваша професійна діяльність має надзвичайно важливе значення. Тож хотів би щиро подякувати Вам за роботу, за Вашу службу та прагнення прийти на допомогу всім, хто потребує. Щодня Ви стоїте на захисті життя кожного українця. Щиро бажаю Вам миру, злагоди і поменше тривожних викликів».

За високий професіоналізм, самовідданість при виконанні службових завдань, особистий внесок у запобігання надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків та з нагоди професійного свята, кращих працівників рятувальної служби було відзначено грамотами райдержадміністрації та районної ради. Зокрема їх отримали: М.І.Оніщук, С.В.Цьомик, Р.В.Шинкарук, С.М.Дзіняк, О.В.Лученко, Д.В.Кордонець. Голова райдержадміністрації М.І.Демченко та заступник голови районної ради О.О.Плакида вручили сертифікат на суму 99 тис.грн. на придбання форменого одягу працівникам РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області та ДПРЧ №17.

У своєму виступі О.О.Плакида наголосив, що навіть за нумерацією телефонів екстреної служби - «101», рятувальники першими приходять на допомогу громадянам, а вже потім до справи долучаються правоохоронці та медики. Побажав людям мужньої професії міцного здоров’я й щоб двері пожежно-рятувальної частини якомога рідше відчинялися за тривогою.

Багаторічна плідна співпраця поєднує вогнеборців та Вороновицьку СЗШ І-ІІІ ст. №1. Ось і цього дня учні та педагоги завітали аби привітати друзів зі святом, опріч квітів та віршів, вони виготовили й презентували рятувальникам тематичну стінгазету. Також із вітальним словом до загалу звернувся директор навчального закладу В.А.Пелешок, батько якого понад 40 літ пропрацював у місцевій пожежній частині

Службовці ДПРЧ №17 продемонстрували техніку та обладнання, що є у них на озброєні. Гості побачили евакуацію потерпілого з третього поверху будівлі за допомогою мотузки та самоевакуацію бійця, рятування з поміччю апаратів стисненого повітря людини із задимленого середовища.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація