На онлайн засіданні бюджетної комісії погодили виділення коштів на підтримку лікувальних закладів

06.04.21

5 квітня під головуванням Андрія Демченка вперше після прийнятого рішення сесії Вінницької районної ради відбулось онлайн засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

Комісія погодила проєкти розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації щодо:

  • отримання коштів з обласного бюджету на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян в сумі 46,8 тис. грн.;
  • перерахування залишку коштів освітньої субвенції з районного бюджету до відповідних бюджетів територіальних громад;
  • виділення іншої дотації з районного бюджету для оплати комунальних послуг та енергоносіївлікувальних закладів, які є лікарнями другої хвилідля лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID- 19 відповідно до зверненьтериторіальних громад.

На виконання розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), від 15.03.2021 року № 17 та наказу ДОЗ Вінницької ОДА від 16.03.2021 №561 «Про внесення змін до наказу ДОЗ Вінницької ОДА від 10.03.2021 року №503 «Про формування маршруту пацієнтів по COVID-19 в умовах розгортання лікарень другої хвилі» в КП «Погребищенська ЦЛ» Погребищенської міської ради розгорнуто 40 ліжок COVID, КНП «Літинської ЦРЛ» Літинської селищної ради - 40 ліжок COVID, КНП «Оратівської ЛПЛ» Оратівської селищної ради – 15 ліжок COVIDдля лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID- 19.

З метою сталої роботи зазначених медичних закладів існує додаткова потреба в коштах для закупівлі медичного обладнання, інвентарю, проведення поточних ремонтів, які зобов’язалися профінансувати міська та селищні ради на території, яких розташовані медичні заклади.

Проте, в цих закладах існує незабезпеченість видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв цих лікувальних закладів. Тому, розглянувши звернення цих територіальних громад з районного бюджету виділена інша дотація з районного бюджету для оплати комунальних послуг та енергоносіїв, з них:

  • 260 000 грн. для КНП «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради;
  • 260 000 грн. для КНП «Літинської центральної районної лікарні» Літинської селищної ради;
  • 136 728,49 грн. для КНП «Погребищенської районної лікарні» Погребищенської міської ради.
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація