На нараді з керівниками комунальних закладів та установ обговорили нагальні та виробничі питання

06.10.20

05 жовтня 2020 року головою районної ради Тетяною Закревською проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів та установ щодо обговорення нагальних питань з метою повноцінного функціонування комунальних закладів та установ.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Олексій Плакида, директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрій Заводян, в.о. директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Катерина Федорець, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, директор КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва та бухгалтер установи, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник та працівники виконавчого апарату Ірина Тупчій та Марина Романенко.

Як повідомила директор Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва, дана установа працює відповідно до затвердженого плану, а також зазначила, що установа отримує необхідне фінансування, якого на даний час вистачає для забезпечення своєї діяльності.

Що стосується Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, директор даного закладу Андрій Заводян зазначив, що секції працюють, змагання відбуваються відповідно до графіку.

Далі про роботу підпорядкованої установи розповіла директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, яка зазначила, що установа проводить роботу з вчителями відповідно до затвердженого плану, з фінансуванням проблем немає, наразі триває робота по реорганізації установи в «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

За словами Катерини Федорець, КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради провадить свою діяльність відповідно до затвердженого плану, діти відвідують заняття, готуються до конкурсів.

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради зазначив, що у лікарні станом на 05.10.2020 року перебуває 121 пацієнт з діагнозом COVID-19 та додав, що за вересень місяць лікарнею було витрачено 3 млн грн. на медикаменти для лікування хворих на коронавірус. З обласного та місцевого бюджету коштів лікарня не отримувала.

На завершення про роботу Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради розповів головний лікар підприємства Вадим Пасічник, який повідомив, що підприємство працює стабільно та належним чином виконує свою роботу відповідно до статуту.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація