На нараді поспілкувались про роботу комунальнизх закладів та установ району...

03.08.20

03 серпня 2020 року головою районної ради Тетяною Закревською проведено нараду з керівниками комунальних підприємств, закладів та установ щодо обговорення нагальних питань.

В нараді взяли участь заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник директора КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Світлана Скорищенко, директор КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Олена Оцвера, заступник головного лікаря КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради Тетяна Катілова, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, завідувач «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Микола Скоробогач, директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, представники Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради бухгалтер Ірина Цибиринько та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Олена Форманчук та працівники виконавчого апарату районної ради.

Керівники комунальних підприємств, закладів та установ розповіли про особливості своєї роботи в період карантину, зокрема заступник головного лікаря КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради - Тетяна Катілова проінформувала про ситуацію із захворюванням населення на COVID-19, зазначивши, що окрім жителів Вінницького району в лікарні знаходяться на лікуванні мешканці з різних районів області та міста Вінниці. На сьогодні в залежності від ситуації із захворюванням буде вирішуватись питання щодо запуску профільних відділень лікарні. Також повідомила про стан забезпеченності необхідними ліками та засобами захисту.

Головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник повідомив, що заклад працює стабільно, враховуючи сьогоднішню ситуацію із захворюваністю. Мобільні бригаді постійно виїжджають на виклики, виконуючи необхідну кількість заборів біологічного матеріалу.

Як повідомила директор КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Олена Наскальна, з сьогоднішнього дня всі працівники центру вийшли з відпусток і приступили до роботи. Отже, попереду підготовка майбутніх заходів для педагогів. Зауважила, що враховуючи ситуацію з карантином, всі наради плануються в режимі онлайн. Також зазначила, що з дня на день має бути прийняте Положення щодо організації подальшої роботи методичних центрів.

За словами директора КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, Олени Оцвери, працівники закладу приступають до роботи з 12 серпня, а поки що адміністрація закладу працює в штатному режимі.

Заступник директора КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, Світлана Скорищенко повідомила, що весь тренерський склад перебуває у відспустці до 26 серпня. Але в той же час повідомила, що у зв’язку з децентралізацією, подальша доля закладу залишається невизначеною.

Далі про особливості роботи підпорядкованих установ в умовах карантину розповіли представники КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради, які повідомили, що установа працює, заборгованості по зарплаті немає. Повідомила, що від сьогодні три соціальних працівника перейшли на роботу до аналогічної установи в Лука-Мелешківську ОТГ. Отже, тепер КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» не обслуговуватиме мешканців даної громади.   

Завідувач «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради - Микола Скоробогач зазначив, що робота закладу проводиться відповідно до затвердженого плану з урахуванням вимог чинного законодавства, пов’язаного з поширенням COVID-19. Проінформував, скільки прийнято та опрацьовано запитів, а також повідомив про труднощі з деякими сільськими, селищними радами, які не перераховують кошти на опрацювання документів.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація