На майстер-класі «PR, комунікації та медіа 2020» вчились фахово спілкуватись з представниками ЗМІ, обговорювали зростаючу роль соцмереж і не тільки...

17.10.19

16 жовтня 2019 року в приміщенні ВМЦ «Квадрат» представники виконавчого апарату районної ради - начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інфомаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць, завідувач сектору правового забезпечення районної ради Альона Шабленко прийняли участь в майстер-класі «PR, комунікації та медіа 2020». В заході також прийняли участь представники органів місцевого самоврядування та державні службовці Вінниччини.

Олена Хотенко, голова  оргкомітету Національної премії «Mediaetc», відкриваючи захід, зазначила, що нове медіа-середовище динамічне і продовжує розвиватися сучасними, часом непередбачуваними, способами, що мають серйозні наслідки для демократичного управління та політики. Нові ЗМІ докорінно змінили спосіб роботи урядових інституцій, спосіб спілкування політичних лідерів, спосіб оскарження виборів та залучення громадян. Розвиток нових медіа ускладнив нинішню медіа-систему. Одна з їх головних функцій - надавати громадянам інформацію, необхідну для прийняття продуманих рішень щодо лідерства та політики.

Тому, організаторами заходу були запрошені тренери-практики, які в своїх виступах розкривали перспективи розвитку і конкуренції медіа у 2020 році, обговорювали питання популярності та об’єктивності висвітлення подій, говорили про блогерство та соціальні мережі, як сильні джерела впливу на суспільну думку.

Отже, під час майстер-класу про те, як фахово спілкуватись з представниками ЗМІ, як вдало сформувати та підтримувати популярність власного бренду, про юридичні аспекти комунікацій та зростаючу роль соцмереж присутнім розповідали експерти: Богдан Буткевич (ведучий програми «Чбшоу» на телеканалі «Еспресо», експресивний та безкомпромісний журналіст), Людмила Шикота (засновник та керівник агентства «PRadvice»), Юрій Цимбал (адвокат, керуючий партнер юридичної фірми), Руслан Анфілов (керівник ради експертів Національної премії для журналістів «Mediaetc») та Наталя Мазур (керівник Академії блогерства).

Теми майстер-класу виявились дуже актуальними і цікавими, адже участь у таких зустрічах надасть в подальшому учасникам можливість краще розуміти політичну, економічну, освітню та культурну роль, яку ЗМІ відіграє у суспільстві, та надасть необхідні інструменти для більш якісного аналізу подій і відносин медійників й посадовців.   

Дякуємо за цікавий та корисний захід і з нетерпіннням чекатимемо на нові зустрічі.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація