На комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянули 25 питань

19.10.18

18 жовтня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник; секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Титко та Максим Петько.

Присутніми на комісії були: голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко та його заступник Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації Надія Ходацька, начальник відділуінформаційного відділу виконавчого апарату районної ради Анжела Храпко та представники структурних підрозділів Вінницької РДА, яких стосувались питання порядку денного комісії.

На порядок денний виносилось 25 питань, з них: 13 проектів одноголосно винесені на розгляд 48 сесії районної ради, яка відбудеться 18 жовтня поточного року, 2 проекти - на розгляд 49 сесії районної ради.

За результатами розгляду заяви жительки с.Іванівки Мунько Наталії Петрівни щодо надання матеріальної допомоги в сумі 40,0 тис.грн. на проведення хіміотерапії вирішено направати копію матеріалів до управління праці та соціального захисту населення  Вінницької районної державної адміністрації для надання, по можливості матеріальної допомоги під районну Комплексну Програму соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

По листах щодо виділення коштів з районного бюджету, на різні потреби соціально-культурної сфери, вирішено задовольнити частково, у зв’язку з потребою в коштах на утримання Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги. По інших листах теж прийняті відповідні рішення згідно їх компентенції.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація