На комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету погодили розпорядження голови РДА та винесли проекти рішень на 48 сесію районної ради

28.09.18

28 вересня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк,  заступник голови комісії - Олександр Мельник секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко та його заступник Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації Надія Ходацька, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради - Дмитро Часовських, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради - Анжеліка Храпко.

На порядок денний виносилось 23 питання, з них - 6 одноголосно винесені на розгляд 48 сесії районної ради, яка відбудеться 18 жовтня поточного року.

За результатами розглядів листів, які стосувались виділення коштів з районного бюджету, одноголосно проголосовані за направлення їх до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових заходів, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Також, погоджено проект розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація