На колегії заслухали публічний звіт Вінницької районної державної адміністрації

26.02.20

25 лютого заступник голови районної ради Олексій Плакида взяв участь у розширеному засіданні колегії Вінницької райдержадміністрації, під час якого підбили підсумки соціально-економічного розвитку у 2019 році.

Крім членів колегії, у роботі колегії взяли участь сільські, селищні голови та голови ОТГ, депутати районної ради, директори шкіл району, представники громадських об’єднань, організації роботодавців, професійні спілки, експерти відповідних галузей, представники засобів масової інформації.

В ході засідання присутні заслухали публічний звіт Вінницької районно державної адміністрації за 2019 рік. Публічний звіт Вінницької районної державної адміністрації на колегії представив заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус.

Звітуючи на засіданні колегії, заступник голови райдержадміністрації у формі презентації охарактеризував основні показники розвитку Вінницького району за різними галузями, зокрема, акцентував увагу на економічному потенціалі району, здобутках агропромислового комплексу та стратегічних напрямках його розвитку, а також проінформував про державну підтримку, торкнувся питань розвитку та здобутків медичної, освітньої та культурної галузі, бюджетної сфери, соціальної сфери, спортивних досягнень, військово-патріотичного виховання, будівництва, підтримка учасників АТО та оздоровлення дітей.

Після звіту перейшли до блоку запитань та відповідей, після чого члени колегії прийняли відповідне рішення, затвердивши публічний звіт. На завершення депутат районної ради Михайло Демченко подякував всім за гарну роботу протягом 2019 року та висловив сподівання щодо подальшого розвитку Вінницького району та ще кращих досягнень і здобутків.     

ЗВІТ

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація