На ініціювання Вінницької райдержадміністрації проведено 29 позачергову сесію районної ради 7 скликання

18.07.17

Відповідно до листа Вінницької районної державної адміністрації 17.07.2017 року відбулось 29 пленарне засідання районної ради. 

Перед початком сесії відбулась Президія районної ради, після якої було ухвалено порядок денний 29 позачергової сесії районної ради 7 скликання, а саме:

1.  Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки.

2.  Про внесення змін до  районної  Програми забезпечення виконанняВінницькою районною державною адміністрацією

 повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших на 2017-2018 роки. 

3.  Про внесення змін до районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014-2017 роки.

4.  Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання №390 від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

5.  Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

6.  Про внесення змін до  рішення 24 сесії районної ради 7 скликання №82 від 30.03.2017 року «Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади».

7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж адміністративно-територіального устрою селища Березина Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

   Перед початком роботи сесії голова районної ради надав слово депутату районної ради 7 скликання Лілії Гаврилюк для вручення Подяк. В свою чергу Лілія Борисівна подякувала всім присутнім за активну та фінансову участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека». Та вказала, що цей фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, а також сприяти відродженню культури і мистецтва України, пошуку та підтримці її талановитих дітей,  надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення  культури і традицій. Після чого вручила Подяки «Міжнародного Фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» депутату Вінницької обласної ради 7 скликання - Масленнікову Олександру Георгійовичу  та голові Вінницької районої ради 7 скликання Сітарському Сергію Миколайовичу за підтримку дитячої творчості й талантів дітей і вагомий внесок у розбудову майбутнього покоління України.  

Також до вручення грамот приєднався Юсумбелі Роман Андрійович - голова районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та вручив  Дипломи «Національного Олімпійського комітету  Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» за вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінничинні та фінансову підтримку спортивної галузі району:

депутату Вінницької  обласної Ради 7 скликання - Масленнікову Олександру Георгійовичу;

депутату Вінницької обласної Ради 7 скликання - Кривешку Сергію Сергійовичу;

депутату Вінницької районної ради 7 скликання - Павловському Володимиру Юліановичу;

депутату районної ради 7 скликання - Поліщуку Миколі Володимирову;

директору ПМП «Автотранспортний перевізник» - Дарморосу В`ячеславу Едуардовичу;

директору підприємства споживчої кооперації «Госпроразрахункове об`єднання  ринків м.Вінниці Іжевському Володимиру Віталійовичу;

заступнику директора підприємства споживчої кооперації «Госпроразрахункове об`єднання  ринків м.Вінниці – Токайчуку Анатолію Павловичу.

Після приємних вручень перейшли до розгляду порядку денного 29 позачергової сесії районної ради 7 скликання та по кожному питанню порядку денного прийнято позитивні рішення, так як попередньо питання опрацьовані  профільними комісіями районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація