На допомогу прийде бізнес-омбудсмен

15.09.17

Днями у приміщенні Вінницької районної ради відбулась робоча зустріч бізнес-омбудсмена у Вінницькій області з представниками малого та середнього бізнесу Вінницького, Тиврівського, Літинського районів. На початку зустрічі до присутніх звернулись голови Вінницьких РДА Михайло Демченко та райради Сергій Сітарський. Керівники району зауважили, що влада всебічно намагається допомагати у районі розвитку сприятливого бізнесового середовища. Влада зацікавлена в економічному розвитку краю, і діяльність установи бізнес-омбудсмена буде важливою для подальшої співпраці з підприємцями району.

Голова регіональної ради підприємців при Вінницькій ОДА Олександр Печалін представив бізнес-омбудсмена у Вінницькій області, директора аудиторської фірми «Гроссбух» Ігоря Швеця та розповів про діяльність, яку він здійснюватиме.

Бізнес-омбудсмен, насамперед, захищає інтереси бізнесу перед органами публічної влади та виступає медіатором у вирішенні спірних питань до розгляду в суді. Адже представники великого бізнесу нашої країни мають лобістів у вищих ешелонах влади, а от малий та середній бізнес повинен гуртуватися, аби вирішувати свої проблемні питання. А нова структура покликана допомагати їм у цьому. Бізнес-омбудсмен розглядає скарги щодо можливого вчинення корупційних діянь або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій або бездіяльності, включаючи рішення з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Скаргу може подати будь-яка фізична або юридична особа, котра провадить підприємницьку діяльність у Вінницькій області он-лайн на сайті http://business-ombudsman.vn.ua. Послуги омбудсмена безкоштовні.

Бізнес-омбудсмен не розглядає скарги стосовно справ, що преребувають на судовій стадії чи в арбітражі, скарги щодо справ, які вже розглянуті судом чи арбітражем, а також скарг приватного бізнесу один на одного. Омбудсмен також не розглядає скарги, коли сторона, яка зазнала впливу недобросовісної поведінки, не вичерпала принаймні одну інстанцію адміністративного оскарження, доступного такій стороні згідно із чинним законодавством та внутрішніми правилами сторони, щодо якої подана скарга.

Багато нарікань від присутніх підприємців звучало на адресу енергопостачальних компаній. На це Олександр Печалін зауважив, що зламати існуючу систему досі було неможливо з політичних причин. Але все ж потрібно не мовчати, звертатись зі своїми скаргами та проблемами, тоді будуть підстави намагатись втрутитись в ситуацію. «Ми постійно моніторимо Ваші звернення, - наголосив виступаючий, - аби краще розуміти проблеми бізнесу та мати змогу допомогти їх вирішити».

 

Джерело інформації: Вінницька 
регіональна газета "Подільська зоря"

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація