На черговій 53 сесії районної ради депутати прийняли рішення з метою стабільної роботи медичної галузі району

27.12.18

27 грудня 2018 року під головуванням очільника ради Сергія Сітарського проведено чергову 53 сесію Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, головні лікарі первинної та вторинної ланки медичної галузі Вадим Пасічник та Олександр Кривов’яз та засоби масової інформації.

Питання, які виносились на сесію стосувались медичної галузі та потребували негайного вирішення. Отже, відповідно до рекомендації постійної комісії районної ради на порядок денний сесії винесли два питання:

- Про затвердження передавального акту Вінницької центральної районної клінічної лікарні до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

- Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

В ході розгляду та обговорення питань головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз зазначив, що в наступному році лікувальний заклад набуде статус лікарні інтенсивної терапії І рівня і надаватиме невідкладну медичну допомогу ще і мешканцям частини Тиврівського району.

В свою чергу, головний лікар КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вадим Пасічник проінформував про кількість заключених декларацій із сімейними лікарями та коротко доповів про забезпечення спеціально обладнаними місцями сімейних лікарів та про першочергові плани у наступному році.

За результатами обговорення питань порядку денного сесії депутати прийняли відповідні позитивні рішення.

Головні лікарі подякували депутатському корпусу за прийняті рішення та підтримку у вирішенні нагальних питань.

На завершення керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко подякували депутатському корпусу за плідну роботу та привітали з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали всім здоров’я, процвітання та гарних справ на благо та розвиток Вінницького району.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 53 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація