На черговій 52 сесії районної ради затвердили звіт голови районної рали та прийняли районний бюджет на 2019 рік

22.12.18

20 грудня 2018 року під головуванням очільника ради Сергія Сітарського проведено чергову 52 сесію Вінницької районної ради 7 скликання, в роботі якої взяли участь: заступник керівника Вінницької міської прокуратури Людмила Фарманчук, начальник Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Яворський,депутат обласної Ради Сергій Кривешко, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організацій та підприємств, служб району, сільські, селищні голови та ОТГ, представники Стадницької територіальної громади та представники ЗМІ.

Розпочали засідання, не порушуючи традицій, з привітань. Очільники району спільно з головою ВРО ВФСТ «Колос» Родіоном Юсумбелі за громадянську мужність та патріотизм, ктивність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави нагородили Знаками народної пошани «За відродження України» депутата обласної Ради Сергія Кривешка та депутата районної ради Василя Катілова. Також, за вагомий особистий внесок у розбудову галузі фізичної культури і спорту на Вінниччині, активну громадянську позицію нагороджено Дипломом Романа Вишневського.

За активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Вінницького району та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради вручив Почесні грамоти Вінницької районної державної адміністрації та районної радидепутатам районної ради Віктору Титко та Світлані Федорцовій.

Привітавши депутатів, які відсвяткували свої дні народження в міжсесійний період, перейшли до розгляду порядку денного, який відповідно до рекомендацій постійних комісій та президії затвердили зі змінами та доповненнями в кількості 65 питань.

Першим питанням депутати розглянули звіт голови районної ради Сергія Сітарського про діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року, який одноголосно підтримано депутатським корпусом.   

Потім перейшли до блоку питань, які стосувались затвердження нових Програм та внесення змін до існуючих програм.Так, були прийняті нові програми: Програма економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік, Програма розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки та районна Програма сприяння  розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькому районі на 2019-2021 роки.

Майже одноголосно депутатами затверджено звіт по виконанню районного бюджету за 9 місяців 2018 року та головний фінансовий документ - рішення «Про районний бюджет на 2019 рік».  

Розглядаючи питання, депутати також затвердили План роботи районної ради на 2019 рік, розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації, прийнятих в міжсесійний період, перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2019 році; прийняли рішення по передачі майна та затвердженню актів приймання-передачі майна спільної власності, по преміюванню керівників комунальних закладів та установ Вінницької районної ради та технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інші.

Частину питань депутати районної ради прийняли в кінці пленарного засідання шляхом переголосування, а дванадцять питань (11 питань - це затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок) - не затвердили.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 65 питань порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 53 рішення.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 52 сесії 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація