На часі Всеукраїнський страйк аграріїв

19.11.19

Із перекриттям сільськогосподарською технікою в’їздів до столиці та центральних вулиць Києва. Підготовка до  нього активно триває.

Про це й не тільки йшлося під час зібрання представників агроформувань різних форм господарювання, що відбулося в залі засідань Вінницької районної ради під егідою ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Вінницької області». Каталізатором заходу, в якому взяли участь представники 10 районів, став ухвалений Верховною Радою України в першому читанні закон про запровадження ринку землі в Україні. Спочатку аграрії достеменно проаналізували нюанси нового законодавства. Обговорення було бурхливим, але водночас й демократичним, свою точку зору зі стратегічного для держави питання висловили делегати усіх 10 районів, причому деякі не по одному разу.

Відтак було вироблено три постулати, за якими аграрії Вінниччини діятимуть далі: «Ні – продажу землі, доки триває війна», «Єдиний покупець землі – держава», «Ні – продажу стратегічних об’єктів». Утворено штаб й робочу групу захисту українських земель. Аби створити потужний кулак, який би відчули всі, а насамперед, влада й депутати, наголошувалося на консолідації та активізації фермерів та інших сільськогосподарських товаровиробників. Тісній координації дій з колегами з інших регіонів.

Щоб земля й надалі залишалася українською й нею мали змогу користуватися й наступні покоління громадян нашої держави селяни діятимуть радикально, адекватно, у рамках закону. Заплановано зініціювати з цього питання сесії районних та обласної рад.

Присутній на зібранні голова Вінницької  районної ради Сергій Сітарський, як політик із багаторічним досвідом, порадив аграріям активно працювати з депутатами Верховної  Ради України. Закликав аграріїв діяти всіма можливими законними методами та зазначив, що Вінницька районна рада на черговій сесії, яка відбудеться 21 листопада 2019 року, підтримає аграріїв району, звернувшись до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.    

На думку багатьох виступаючих, ухваливши закон про ринок землі, влада викопала сокиру війни в Україні.  Та все ж, сподіваємося, що це лишень емоції. А завдяки активному спротиву аграріїв, яких у їх боротьбі підтримує ввесь свідомий люд, земля таки залишиться українською.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація