На 43 сесії районної ради депутатами прийнято 40 рішень

30.05.18

29 травня поточного року в залі засідань Вінницької районної ради під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського проведено 43 сесію районної ради 7 скликання. В пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, працівники Вінницької центральної районної клінічної лікарна та представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради.

Не порушуючи традицій, пленарне засідання сесії з відзначення переможців різноманітних конкурсів та змагань. Голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко вручили Дипломи тренерському складу 2006-2007 років, які підготували до змагань дітей з малого футболу та стали чемпіонами області, за вагомий особистий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху на Вінниччині та фінансову підтримку спортивної галузі Вінницького району. Подякою і Грамотою було нагороджено заступника редактора Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Андрія Остапчука та методиста Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Василя Столяренка.    

Директорів, керівників гуртків, методистів, вчителів було нагороджено Подяками голови ради районної організації профспілки працівників освіти і науки за Кубок області і перемогу у 36-х обласних змаганнях зі спортивного туризму серед педагогічних працівників Вінниччини.

 

Ознайомивши депутатів з листами стосовно звернень районної ради голова районної ради Сергій Сітарський перейшов до затвердження порядку денного. Відповідно до рекомендацій постійних комісій районної ради до порядку денного було включено 5 додаткових питань:

  • Про внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.
  • Про встановлення посадового окладу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
  • Про надбавку за вислугу років голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
  • Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
  • Про внесення змін та нову редакцію статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради.

Після затвердження порядку денного в цілому перейшли до розгляду питань.

Перше питання порядку денного «Про стан виконання заходів Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки», поінформувала начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, викликало у голови районної ради та депутатів багато запитань. В ході бурхливих дискусій депутати все ж не почули всіх відповідей на свої запитання і навіть після прийняття рішення залишилось багато нез’ясованого та були надані певні доручення відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації.

Дискусійними в ході пленарного засідання стали і такі питання порядку денного, як «Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації №288 «Про вихід зі складу засновників комунальної організації (установи, закладу) «Дитячий будинок «Родинний дім»від 05 травня 2018 року», «Про звернення депутатів Вінницької районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень», «Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу». Всі вони були прийняті після повторного голосування.

Загалом, на сесії депутатами районної ради розглянуто та обговорено 43 питання порядку денного, по яких з незначними змінами та доповненнями прийнято 40 рішень.     

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 43 сесії

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація