«Мужність, що передається в поколіннях. Зустріч з легендою»

10.10.18

Сьогодні у Пултівецькій СЗШ І-ІІІ ступенів - цікава, незвичайна та довгоочікувана подія! Зустріч з Трепаком Олександром Сергійовичем, Героєм України, захисником Донецького аеропорту, кіборгом.

Учні школи (дехто на сьогодні уже й випускники) уже давно заочно знайомі з цією людиною, але сьогодні випала нагода поспілкуватися особисто, запитати про все, що цікавить кожного. Приємно, що на свято-зустріч завітали голова Вінницької районної ради Сітарський С.М. та голова Вінницької районної організації ветеранів Василинич П.О.

Своїми спогадами про учня поділилася перша вчителька Голубенко Катерина Федорівна. Трепаку О.С. та його бойовим побратимам-кіборгам, захисникам аеропорту учитель зарубіжної літератури Тверда Н.Б. зачитала зворушливу поезію, яка закінчується рядками "Герої наші з нами й серед нас. Їх слава не помре і не загине. А з ними буде жити й Україна Однині і довіку, й повсякчас!".

Учні, які були присутні на зустрічі, отримали пам'ятні подарунки - журнал коміксів про кіборгів, диск з піснями про захисників України та ювілейну десятигривневу монету кіборгів. А їхні серця наповнені новими враженнями, незабутніми спогадами. Як відомо, все тримається на людях. І поки українську землю захищають тисячі відважних та мужніх офіцерів та солдатів, у ворога немає жодного шансу їх здолати.  Дивлячись на таких героїв, молоде покоління має з кого брати приклад!

PS. Через певні причини обличчя нашого гостя на світлинах не показуємо.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація