Мультидисциплінарна команда в Агрономічному

28.01.19

Нагадуємо, що з метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання КУ «Вінницький районний територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так, на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах району. Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян.

Днями, з метою забезпечення доступності соціальних послуг, розширення їх спектру, які надає територіальний центр соціального обслуговування та впровадження інноваційних методів роботи, в умовах зниження температури та різких опадів снігу, мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради здійснила виїзд в с. Агрономічне.

Під час виїзду надано комплекс послуг одиноким громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, а саме: розчищення снігу, прибирання житла, сплата комунальних платежів та інші соціальні послуги.

Працівники мультидисциплінарної команди докладають максимальних зусиль, аби підтримувати та здійснювати наближення комплексу різних видів послуг за місцем проживання тих, хто їх потребує.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація