Мультидисциплінарна команда працювала в селі Переорки

18.05.18

Нагадуємо, що з метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання КЗ "Вінницький районний територіальний центр соціального обслуговування" Вінницької районної ради у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так, на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах району. Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян.

16 травня 2018 року мультидисциплінарна команда Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради здійснила виїзд в с. Переорки.

Мультидисциплінарною командою надано комплекс соціальних послуг громадянам, які опинились в складних життєвих обстанових, а саме: розпилюваня дров та надання консультації в сфері соціального захисту населення.

 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація