Мультидисциплінарна команда надає комплекс соціальних послуг

23.04.18

З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання КЗ "Вінницький районний територіальний центр соціального обслуговування" Вінницької районної ради у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так, на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах та проживають у віддалених населених пунктах району. Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян.

Мультидисциплінарна команда здійснила виїзди в район. Так, були здійснені виїзди в села Сосонка та Некрасово для надання комплексних послуг громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, а саме: здійснена інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення щодо послуг, які надаються терцентром, та надано послуги по розпилюванню дров

Впровадження такого інноваційного підходу дає змогу задовольнити потреби одиноких осіб і тим самим розширити та підвищити якість надання соціальних послуг.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація