Молоді сім’ї змагалися в Агрономічному

03.05.18

Серед великого різноманіття спортивно-масових заходів, що проводяться в нашому районі, сімейне спортивно - розважальне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» є таким, що несе в собі найвищий позитивний виховний ефект. Адже для кожної дитини батьки є найкращими вихователями: саме їх вчинки і дії найбільше наслідуються підростаючим поколінням. Свята проводяться під девізом - «Родина за здоровий спосіб життя» з метою об’єднання дітей і батьків, виховання взаємодопомоги, почуття дружби, зміцнення здоров’я та популяризації здорового способу життя.

29 квітня 2018 року спортивний зал Агрономічненської школи став місцем проведення чергового такого свята.

Розпочалися змагання з церемонії урочистого відкриття, на якому виступили з вітальними словами голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих під час Революції гідності та антитерористичної операції на сході України.

Батьки, діти та всі присутні отримали масу позитивних емоцій від виступу учнівського хореографічного колективу Агрономічненської СЗШ І-ІІІст.
Розпочалося спортивне свято музикальною підготовчою розминкою для всіх учасників змагань і гостей.

Далі діти разом з татами і мамами випробовували свої сили, виконуючи такі види змагань як: «Комбінована естафета», «Стрибки в довжину», «Дартс», «Влучно в ціль», «Збираємо тенісні кульки», «Перенеси сім’ю» та «Інтелектуальна вікторина», демонструючи вольові, силові та інтелектуальні якості. Високу якість суддівства забезпечував вчитель фізичної культури школи Теплицький Сергій Ізотович.

За підсумками всіх випробувань перемогу здобула сім’я Олексієнків із Якушинець, друге місце - у сім’ї Парамонових із Агрономічного, третє місце розділили дві сім’ї із Писарівки - Ґудзів та Єфімових.

Переможці отримали багато призів та подарунків від районної організації ВФСТ «Колос», управління праці та соціального захисту населення Вінницької РДА та компанії «Соса-соla».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація