Мізяківські Хутори вітали працівників сільського господарства

19.11.19

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Отож, 17 листопада в селі Мізяківські Хутори відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Щоб привітати працівників сільського господарства, на свято завітали голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, заступник керівника апарату-начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Лендя та очільник Мізяківсько-Хутірської територіальної громади Василь Король.

Також були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Мізяківсько-Хутірської сільської ради.

Мізяківсько-Хутірський сільський голова Василь Король привітав з професійним святом ийаграріїв та вручив подяки генеральному директору ТОВ ПК «Справа» Олександру Кошелєву, директору ТОВ «Колорит-АГРО» Володимиру Геновському, директору ФГ «Коливайло» Олегу Коливайло, директору Фермерського господарства Ігорю Гусаку, директору підприємства «Мартинівське поле» Олегу Гладько, директору садівничого господарства В’ячеславу Дарморосу. Відповідно до розпорядження сільського голови кращих трудівників та ветеранів праці було нагороджено грамотами та грошовими винагородами.

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Михайло Демченко сказав: «Дорогі аграрії! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Ціну Вашої роботи ми бачимо на Ваших щасливих обличчях. Ви займаєтеся благородною справою, яка не кожному під силу.Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави».

Голова районної ради Сергій Сітарський, вітаючи аграріїв, зазначив: «Шановні працівники сільського господарства! Вітаю Вас з професійним святом і дякую за Вашу щоденну нелегку працю, за віддану любов до української землі. Саме це свято - День працівників сільського господарства - увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік, що переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій. Як і кожного року, Ваші трудові будні були нелегкими. Ви ростили хліб, працювали на фермах, виробляли цукор, дбали про продовольчу безпеку держави у неспокійні часи, але впорались і зробили вагомий внесок у добробут громади! У цей святковий день зичу Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і благополуччя, мирного неба, успіхів у всіх Ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми натруджені руки, нехай щедрою буде життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують рідне село та всю Україну!»

Михайло Іванович подякував підприємцям, які докладають максимум зусиль для розвитку сільського господарства та всіляко допомагають у вирішенні першочергових завдань для покрашення соціальної інфраструктури села. Вони надали значну допомогу у проведенні водогону для жителів села Тютюнники та допомогли перекрити дах Переорського сільського клубу.

Відтак, трудівників було нагороджено грамотами Вінницької районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Гарного настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистому заході додав святковий концерт. Вітали аграріїв і колективи з сусідніх сіл - гурт весільних музик «Заграй» Сосонського будинку культури та вокальний ансамбль «Жартівниці» Переорського сільського клубу.

По завершенню концерту вперше в селі Мізяківські Хутори було започатковано аукціон з продажу ексклюзивних виробів декоративно-прикладного мистецтва та кулінарних шедеврів. Це іграшки з плюшевої пряжі, техніка амігурумі (майстриня Наталія Василинич), панчішно-капронові вироби в стилі лялька-попік (майстриня Людмила Коливайло). Кулінарні шедеври розкупили на «ура», кожен з присутніх хотів почастувати смачними стравами від умілих господинь.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація