Міжнародні змагання зі спортивного туризму «Волинь»

21.10.19

Нещодавно (3-6 жовтня 2019 року) близько 150 спортсменів 35 команд з Білорусі, Латвії, Литви та 9 регіонів України виборювали першість на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму у с Гаразджа, Луцький район, Волинська область.

Завдяки підтримці голови районної ради Сергія Сітарського та депутатського корпусу Вінницької районної ради та виділеним коштам з бюджету Вінницького району, 4 команди Вінницького району з числа вихованців гуртків КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, які працюють на базах закладів освіти с. Агрономічне, с. Вінницькі Хутори та смт. Стрижавка, мали змогу продемонструвати свою майстерність.

За результатами 3-денної боротьби на різних дистанціях у середній віковій категорії дві команди посіли – 3 та 12 місця з 15 команд, у молодшій віковій категорії дві команди посіли – 4 та 7 місця з 15 команд.

Окрім змагань діти мали можливість відвідати замок Любарта у м. Луцьк, поспілкуватись з іноземними «колегами» по спорту, обмінятись досвідом та отримати приємні враження.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація