Микола Поліщук: Усім би громадам таких обранців

24.09.20
Сьогодні, в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу в раді та на виборчому окрузі спілкуватимемося з обранцем Оле-нівської громади Миколою Володимировичем ПОЛІЩУКОМ. 
- Шановний Миколо Володимировичу, що спонукало Вас стати депутатом Вінницької районної ради і що вдалося зробити за час каденцій?
- Оленівка це моє рідне село, тут я народився та жив до семи років, а потім аж до закінчення навчання, щоліта туди приїздив. Саме тут розпочався мій трудовий шлях, адже у 13 років на місцевій фермі, під час літніх канікул, я заробив перші власні кошти. Тож завжди прагну допомагати мешканцям села та громаді в цілому. За дві депутатські каденції спільними зусиллями райо-   нної та місцевої влад було зроблено чимало. Намагаюсь допомагати кожній галузі життєдіяльності громади. Оленівський сільський клуб, Навчально-виховний комплекс, ФАП, храм, - кожній з цих установ допомагав у відповідь на різноманітні звернення. Також неод-норазово ініціював поміч самостійно як власними коштами, так і сприяв у виділенні грошей із районного та обласного бюджетів. Сприяв облаштуванню вуличного освітлення та водогону. Не залишався я осторонь й громадської роботи. На запрошення голови сільської ради Миколи Штурми відвідував сесійні засідання, брав участь у обговоренні питань порядку денного. Неодноразово відвідував свята, звітні концерти й завжди був приємно вражений виконавчою майстерністю, професіоналізмом місцевих самодіяльних артистів До кожного свята у громаді обов’язково фінансово долучаюсь та допомагаю. 
Завжди намагаюсь підтримувати спортивну галузь не тільки Оленівської громади, але й Вінницького краю. Адже вважаю, що здорова, фізично розвинена нація - це наше майбутнє. Свого часу за моєї ініціативи в Оленівці було створено ФК «Штурм», я фінансував: форму, доїзд на змагання, організаторські витрати, тощо. Цей колектив був заявлений на чемпіонат Вінницького району з футболу в першій лізі. Свій дебютний сезон команда провела блискуче, програвши лише один матч Оленівка посіла перше місце та перейшла до вищої ліги, де вже у наступному сезоні молодий колектив доводив, що є один з найкращих, постійно перебуваючи у верхній частині турнірної таблиці, а в 2016 році став переможцем Зимового Кубку району з футзалу. На жаль, зараз команда припинила своє функціонування. Також неодноразово реагував на звернення очільника ВРО ВФСТ «Колос» Родіона Юсумбелі, в міру можливостей допомагав в організації різноманітних спортивних змагань на терені Вінницького району.
- Ви є членом постійної комісії Вінницької ра-йонної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, тож чим доводилося займатися найбільше?
- Коло діяльності нашої невеликої за складом комісії доволі широке. Вона розглядає проекти програм соціально - економічного розвитку в частині будівництва, аналізує стан виконання заходів, спрямованих на енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій в установах, організаціях та підприємствах району, здійснення радою правомірностей щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами спільної власності, які забезпечують спільні потреби територіальних громад і перебувають в управлінні районної ради, в тому числі виконання усіх майнових операцій, передачу об’єктів спільної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавання їх в оренду, продаж, купівля, використання як застави, відчуження тощо, питання транспортного обслуговування населення району, готує висновки з цих питань. Спільно з постійною комісією райо-нної ради з питань соціально - економічного розвитку та бюджету вивчає та попередньо  розглядає питання  виконання районного бюджету за попередній рік, проекти ра-йонного бюджету та програм соціально - економічного і культурного розвитку на наступний рік. 
Із огляду на створення ОТГ займалися розподілом й передаванням майна, що перебувало у спільній власності територіальної громади району. Зробити це було непросто, постійно виникали якісь проблемні питання, втім процес було успішно завершено, майно виділено й передано ОТГ. Намагаємося розглядаючи кожне, навіть спірне питання, максимально вникнути в ситуацію, задовольнити запити людей. 
«Микола Поліщук вже не вперше обирався депутатом до Вінницької районної ради від нашої громади, при цьому щоразу отримував значну підтримку від людей, - розповідає очільник Оленівської сільської ради Микола Штурма. - Можна сказати що конкурентів у нього не було. По-перше, він місцевий, тож про усі проблеми громади знає не з чиїхось слів, а бачить їх на власні очі. Також люди переконались, що Микола Володимирович людина слова, якщо він обіцяє щось зробити, то докладе усіх зусиль аби обі-цянку виконати. За ці роки йому вдалось дуже багато зробити для нашої громади, допомогти багатьом людям. Можна сказати, що все що у нашій громаді за останні роки змінювалось на краще, або оновлювалося, за участі та безпосередньої допомоги Миколи Поліщука. Кожен мешканець громади знає що у скрутну хвилину можна звернутись до нашого обранця і він надасть допомогу. Я, як сільський голова, та переважна більшість моїх земляків, діяльністю М.В.Поліщука, як депутата Вінницької  районної ради, задоволені. Усім би громадам таких обранців».
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація