Мешканці села Михайлівка перекрили Немирівську трасу через конфлікт з пасовищем

12.01.18

Вчора, 11 січня, з настанням темноти в селі Михайлівка на пасовищі, по якому йдуть судові спори  між громадою та власником, який взявся невідомо звідки, розпочались польові роботи: на пасовище вийшов трактор і розпочав орати землю. Але роботи розпочались не просто так, а з групою підтримки у вигляді невідомих молодиків з газовими балончиками. Звичайно, така ситуація обурила мешканців села, і вони вийшли на поле завадити роботі техніки. В свою чергу, молодики почали вгамовувати жителів, прискаючи їм в очі зльозогінний газ з балончиків. Виходячи з такої ситуації, мешканці вирішили привернути до себе увагу, перекривши дорогу республіканського значення - Немирівську трасу в районі села Писарівка на існуючому пішоходному переході.

Приблизно після 19.00 год. незадоволені мешканці біля 70 осіб почали рух по переходу, чим створили перешкоди для руху автотранспорту і, як результат, великі черги автомобілів. Такий стан справ, звичайно, не влаштовував власників авто, тому водії почали вступати з протестувальниками в суперечки, які могли б перерости в бійки. На щастя, на місці були присутні представники правоохоронних органів, які заспокоювали обидві сторони і не давали можливості розв’язати бійку. Періодично все ж таки мітингувальники давали  можливість транспорту проїхати.

На акції протесту були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, депутати обласної, районної та сільських рад. Був присутній і благочинний отець Анатолій, який теж намагався заспокоїти незадоволених мешканців.

Однак, мітингувальники, розуміючи, що вирішення питання можливе лише за присутності представників виконавчої гілки влади обласного рівня, вимагали присутності саме представників виконавчої гілки області. Не зважаючи на те, що акція протесту продовжувалась до першої години ночі, ніхто з обласного керівництва не з’явився. Тому, питання залишилось невирішеним.        

Епопея продовжується, трактор в полі продовжує працювати, а люди вирішили продовжити акцію протесту наступного дня.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація