Мешканці Агрономічного з мирною акцією перекрили дорогу Гніванському шосе

20.04.18

 19 квітня в районі с. Агрономічне розпочалось з неординарної події. З самого ранку місцеві депутати повідомили, що мешканці села Агрономічне, яких обурило, на їх думку, незаконне рішення Адміністративного суду стосовно відміни рішення районної ради "Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж території с. Агрономічне Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області", мають бажання провести мирну протестну акцію, перекривши рух транспорту Гніванському шосе в районі села Агрономічне. 

На місце події виїхав голова районної ради Сергій Сітарський, який  запевнив учасників акції та всіх присутніх, що районна рада зтеж обурена відміною рішення районної ради і буде до кінця законним шляхом відстоювати правильність прийнятого рішення. Також зазначив, що районна рада буде звертатись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з метою надання пояснень про правильність дій судді Руслани Дмитришеної та проведення кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді судді Вінницького окружного адміністративного суду.

Однак, слід зазначити, що даний конфлікт пов'язаний не лише з відміною рішення районної ради, а більше стосується претензій на землі с. Агрономічне, по яких на даний час триває судовий процес між Агрономічною сільською радою та Вінницьким національним аграрним університетом.  

Мешканці села також виявили бажання зустрітись з вищим керівництвом області, оскільки конфлікт переріс вже межі району, а, можливо, і межі області. Тому їх запевнили, що о шостій годині вечора в Будинок культури с Агрономічне в цей же день приїдуть представники з області (або сам голова Вінницької ОДА, або його заступники) аби шукати вихід з виниклої ситуації.   

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація