Медвеже Вушко свою долю стосовно об’єднання визначало таємно

05.02.20

Як і було визначено робочою групою на останніх зборах в селі Медвеже Вушко в Будинку культури 02 лютого, в неділю, відбулось опитування мешканців громади шляхом таємного голосування по питанню добровільного приєднання Медвеже-Вушківської громади. В опитувальному бюлетені, як і планувалось, було два питання: «Ви за приєднання до Агрономічної ОТГ?» чи «Ви за приєднання до Якушинецької ОТГ?».       

Згідно Протоколу робочої групи про підрахунок голосів участь в опитуванні прийняли 405 жителів, з яких 218 проголосували за добровільне приєднання до Агрономічної ОТГ, а 187 - до Якушинецької ОТГ.

Дивлячись на кількість мешканців, які прийшли у вихідний день і проголосували, видно, що доля села турбує багатьох. Для таких опитувань це дуже багато. На схожому опитуванні в с. Бохоники, де проживає більше людей, відвідала клуб і проголосувала менша кількість мешканців. Дивує те, що сама очільниця громади не прийшла і не підтримала своїх односельців.

Але голосування пройшло спокійно, до проведення таємного голосування приміщення клубу було підготовлено, працівники правоохоронних органів слідкували, щоб не було ніяких порушень, за що треба всім подякувати.

В підсумку робоча група вирішила передати матеріали проведеного опитування до Медвеже-Вушківської сільської ради для врахування під час розгляду питання «Про добровільне приєднання територіальної громади села Медвеже Вушко». Будемо сподіватись, що очільниця громади не проігнорує надані результати таємного голосування при розгляді та прийнятті такого важливого і доленосного рішення.   

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація