Медичних працівників району привітали з професійним святом - Днем медичного працівника!

18.06.19

14 червня з нагоди Дня медичного працівника, який цьогоріч припав на 16 червня, в залі засідань районної ради відбулись урочистості. За доброю традицією в ці літні теплі дні привітати найкращих представників медичної галузі Вінницького району, подякувати за їх працю, чуйні серця, за врятовані життя завітали голова районної ради  Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації  Михайло Демченко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутати районної ради, керівники лікувальних закладів району та представники профспілкових організацій.

З теплими словами вітань та вдячності до медичних працівників звернувся очільник районної ради Сергій Сітарський: «Хочу привітати всіх Вас з професійним святом. І перш за все, хочу побажати всім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я. Вашу працю важко переоцінити, адже Ви допомогаєте стільком людям берегти здоров’я, рятуєте життя, що всіх і не запам’ятати. Але хочу побажати, щоб всі ті, кому Ви допомогли, пам’ятали Вас. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках — людські життя. Турбота, увага та душевне тепло, яке Ви даєте людям гідні глибокого визнання. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими.Тож нехай всі Ваші гарні справи повертаються до Вас сторицею. В цей особливий день дозвольте подякувати Вам за чуйне серце, за людяність та чесність, за турботу та терпіння, за самопожертву та вірність клятві Гіппократа. Бажаю Вам та Вашим рідним щастя, здоров’я, миру, добробуту та гарного настрою. Зі святом Вас!».  

За сумлінну багаторічну трудову діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника, 23 представника охорони здоров’я району нагороджено Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами.

Народний депутат України Сергій Кудлаєнко привітав з професійним святом та нагородив кращих медичних працівників подяками. Також грамоти, подяки та грошові винагороди медикам адресувала профспілкова організація.

Також грамоти, подяки та грошові винагороди медикам адресували головні лікарі, заступники та профспілкова організація. Під час привітань окрему увагу приділили медикам-спортсменамрайону, які цьогоріч з 25 представлених колективів на обласній спартакіаді серед медичних працівників вибороли почесне п’яте місце. Пишаємось нашою спортивною командою медичних працівників і бажаємо попереду ще більше нагород та перемог. Потім ще зачитали прізвища медичних працівників, яких занесено на Дошку пошани та висловлено подяки за трудову діяльність, високий професіоналізм та особистий внесок.

Після святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів провідних, знаних у всьому районі, творчих колективів та артистів. Як завжди, артисти своїми чудовими виступами створили в залі святковий настрій та подарували присутнім море задоволення.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація