Майстер-клас для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»

11.01.19

Добрі справи треба робити не задля нагороди, а від щирого серця. Тільки тоді ти зможеш вважати себе доброю і чесною людиною, таким тебе вважатимуть і оточуючі.

У різдвяні дні атмосферу наповнює сміх, радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак, ті діти, яким не вистачає турботи та любові особливо гостро відчувають розчарування. Тож аби подарувати їм святковий настрій, учасники Вінницького районного об’єднання «Лідер» за ініціативи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради організували і провели виїзний захід – майстер-клас для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Використовуючи матеріали та заготівки, всі разом вчилися робити різдвяних янголів. Хлопці з дівчатами отримали не тільки можливість попрактикуватися у виготовленні виробів. Не менш важливим подарунком стало спілкування, якого їм так бракує у повсякденному житті.

Наприкінці зустрічі кожен з учасників отримав подарунок, виготовлений власноруч. Саме такі вироби може виготовляти кожен з присутніх молодих людей.

Функціональні обмеження – не вирок, адже людина, задіяна у суспільно-корисній діяльності, проживає насичене, повноцінне та змістовне життя.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація