«Майбутнє залежить від того, що ти робиш сьогодні»

25.11.19

Мотивуючий текст, педагогічне кредо, меседж, який змушує не зупинятись, а рухатись тільки вперед - саме так охарактеризовує цю фразу депутатка Вінницької районної ради Тетяна Закревська, яка працює завучем з навчально-виховної роботи та викладає математику у Некрасівській СЗШ І-ІІІ ст.

І саме ця мотивуюча фраза розміщена у математичному кабінеті, аби надихати та спонукати учнів до щоденної роботи над собою. Адже Тетяна Петрівна переконана і запевнює у цьому вихованців, що кожен день є важливим і щодня потрібно робити щось для свого майбутнього, не потрібно гаяти час, адже життя дуже швидкоплинне.

Своєю депутатською діяльністю та активною життєвою позицією розповідає кореспонденту видання обраниця Медвежого Вушка.

«Позаяк живу я у Медвежому Вушку, а працюю у Некрасовому, тож переймаюсь проблемними питаннями обох громад. 

У Вінницькій районній раді очолюю постійну комісію з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я. Позаяк я педагог, тож добре ознайомлена із проблемами та потребами освітньої галузі, також у співпраці із головою профспілки освітян нам вдається вирішувати проблемні питання педагогічної та соціальної галузей. Намагаюсь, як голова комісії, контролювати дотримання законодавства у царині доплат, відшкодувань, тощо педагогам, позашкіллю та іншому персоналу.

Стосовно Медвежого Вушка намагаюсь також перейматись проблемами школи та сприяти виділенню коштів на різноманітні потреби. Нещодавно вдалось відремонтувати частину даху, полагодити систему водовідведення, придбано двоє дверей, принтер, телевізор, сушарку для рук, електроплиту, меблі для початкової школи та кабінету математики, тощо. Позаяк у Медвежовушківській СЗШ І-ІІІ ст. є класи із невеликою кількістю учнів, проводити ремонтні роботи їм дуже складно, відтак коштом районного бюджету допомагали їм у цьому.

Потреби місцевого ФАПу також не залишаємо поза моєю увагою, у відповідь на звернення за рахунок районного бюджету було придбано принтер, газовий конвектор. Наразі виділено гроші та тривають роботи із ремонту фасаду приміщення.

Намагаюсь брати активну участь у житті поселення. Традиційно беру участь у Дні села, вітаючи громаду. До Дня Перемоги завжди виступаю біля місцевого меморіалу і наголошую що ми не повинні забувати про це свято, батьки повинні брати дітей і цього дня йти до пам’ятника, своїм прикладом демонструвати, що ми не забуваємо і вшановуємо подвиг наших дідів.

Ще одна подія у якій мені довелось взяти активну та безпосередньо участь, це збори села та звіт очільниці громади П.Роздайбіди. В інших громадах це традиційний захід, у нас же протягом декількох років ніяк не могли його організувати. Тож до мене звернулась ініціативна група аби я допомогла та повпливала на ситуацію. Я взяла на себе організацію і роль ведучої заходу.

Ще одним болючим питанням, яке турбує мешканців Медвежого Вушка, є відсутність дитячого садочка. Його ніяк не вдається вирішити, адже не виділяється земельна ділянка, а на це я не маю жодного впливу. Намагаюсь пояснити ініціативній групі, що коли буде виділена ділянка, тоді ми разом зможемо стукати в усі двері аби розпочати будівництво.

Окрім цього маю дуже гарну співпрацю із депутатом Вінницької обласної ради Олександром Масленніковим. І Некрасово, і Медвеже Вушко, це його виборчий округ, тож звертаємось до нього із різноманітними потребами і, що важливо, він прислухається, відгукується та завжди допомагає.

Обласний депутат щоразу виділяє кошти на подарунок для шкіл на 1 вересня, зокрема цьогоріч Некрасівська школа отримала ламінатор та ігровий інвентар для групи продовженого дня, а Медвежовушківська - кошти на шафки для навчальних матеріалів у кабінет першокласників. На останній дзвоник обдаровані учні Медвежовушківської школи щорічно отримують стипендії.

На новорічні свята діти із багатодітних родин Медвежого Вушка одержують солодощі від обласного депутата, моя місія у цій справі надати кількість дітей цієї категорії та вручити презенти.

Також за сприяння обласного депутата Медвежовушківська громада взяла участь та здобула перемогу в обласному конкурсі розвитку громад. За результатами якого вже встановлено спортивно-ігровий майданчик на території школи. Вважаю це гарним досягненням, адже у навчальному закладі не має спортивної зали, але попри це вчитель фізичної культури дуже добре готує дітей до участі у різних змаганнях, де їм вдається виборювати призові місця. Тож тепер, сподіваюсь, результати стануть ще кращими. 

Також разом із обласним депутатом організовували приїзд до Медвежого Вушка діагностичного автомобіля «Квітка». Моїм завданням у співпраці із ФАПом було скласти списки жінок із групи ризику які потребували обстеження в першу чергу.

Нещодавно взяла участь, на запрошення Галицької районної ради Івано-Франківської області, у робочій поїздці делегації Вінницького району задля обміну досвідом та налагодження співпраці між територіальними громадами.

За результатами поїздки можу сказати, що радію за Вінницький район, адже у нас вже набагато більше всього зроблено як в освітній, так і в медичній галузях. До прикладу, на наше запитання, що саме отримали школи їх району для старту освітньої програми «Нова українська школа», у відповідь почули, що лише дидактичні матеріали. Це дуже здивувало. Все таки наші навчальні заклади отримали і меблі, і комп’ютерну техніку, нехай, можливо, не на сто відсотків нам вдалось забезпечити усіх, проте порівняно із Галицьким районом наші школи забезпечені набагато краще.

Ще однією знаковою подією, у якій мала можливість взяти участь, був навчальний семінар «Жінки в політиці», що відбувався у Львові. Під час семінару відпрацювали навички ведення переговорів та по-літичних дискусій, роботи з формування бюджету відповідно до потреб населення. Також обговорили негативну тенденцію як в українській, так і в європейській політиці щодо меншої кількості жінок серед депутатів усіх рівнів.

Мені особисто сподобався психологічний тренінг щодо ведення дискусій з будь яких питань  із агресивно налаштованими людьми та методів погашення конфлікту. Адже у моїй депутатській діяльності доводиться спілкуватись не лише із позитивно налаштованими громадянами. І у цьому випадку дуже важливо спокійно та розважливо пояснити людині як саме ми можемо, або іноді і не можемо вирішити певне питання. Гадаю що навички отримані під час цього тренінгу допоможуть мені як у депутатській діяльності, так і у роботі із дітьми.

Дуже відповідально ставлюсь до відвідувань сесійних засідань у районній раді, за останні чотири роки роботи не пропустила жодного. Завжди беру активну участь в обговоренні питань. Намагаюсь здійснювати свою депутатську діяльність аби виправдати довіру своїх односельців які висловлюють мені свою довіру обираючи вже втретє поспіль депутатом. Дякую усім, хто допомагає мені у вирішенні проблемних питань нашої громади, адже самотужки одній мені нічого б не вдалось, лише спільними зусиллями людей, депутатів усіх рівнів та влади району нам все вдається».

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
в рамках висвітлення діяльності депутатів  Вінницької районної ради 7 скликання

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація