Людина, котра зробила себе сама

08.10.20
Свою діяльність депутати Вінницької районної ради 7 скликання здійснюють вже п'ять років, за цей час декому вдалось зробити більше, декому менше.
Сьогодні, у рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання, про роботу в раді спілкуватимемося з обранцем смт Вороновиця, заступником голови Вінницької районної ради Олексієм Плакидою.
У нашім краї, особливо селах вороновицької округи, в тім числі й сусіднього Тиврівського району, він є особистістю доволі відомою, що з огляду на фах Олексія Олексійовича та його людські якості не є дивним.
Про пана Плакиду достеменно можна сказати, що він зробив себе сам. Адже, розпочавши свій трудовий шлях помічником тракториста в колгоспі, син простих селян, без будь-якого блату, самотужки, вступив й закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.Пирогова. Маючи в школі двійку з фізкультури, проявив характер, й став кандидатом у майстри спорту з легкої атлетики, учасником факелоносної естафети Олімпіади-80.
Повернувшись 2010 року додому з Лівії, герой цієї оповіді спершу планував балотуватись на посаду Вороновицького селищного голови, утім, порадившись з товаришами, пішов в депутати до районної ради. Входив до складу фракції Української партії «Єдність».
- Серед найбільших справ під час каденції можу  назвати, спільно з  тодішнім селищним головою В.Б.Стецьким, виведення з підвалу та спорудження нової сучасної котельні хірургічного корпусу місцевої лікарні, – говорить Олексій Олексійович. Також за підтримки народного депутата України Олексія Порошенка було змонтовано тренажерний майданчик біля школи. Планувалося облаштувати тренувальну залу в підвалі Будинку культури. Мені, як спортсмену з багаторічним стажем, боляче дивитися на наш занедбаний стадіон, в той час як куди бідніша Стрижавка виділила на облаштування спортивних майданчиків 7 млн. грн. Простоює без діла спортивна зала колишньої заводської школи. Бракує в Вороновиці й дитячих майданчиків, давно на часі облаштування площі Козацької, тротуарів, прогулянкових майданчиків біля палацу Можайського, та ін.
2015 року мене було обрано депутатом районної ради вдруге, цього разу від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Оскільки фракція політичної сили була найбільшою за чисельністю, то згодом я став заступником голови районної ради. Тож  обов’язків додалося, це і прийоми громадян, й робота з документами, участь у різноманітних нарадах, засіданнях профільних комісій, сесій тощо. Але й про свій виборчий округ не забуваю. Беру участь в заходах, що проходять в селищі. Щодня спілкуюсь з земляками, достеменно знаю їх проблеми, у міру своїх можливостей намагаюсь вирішити. Зокрема шляхом надання з депутатського фонду матеріальної допомоги на  лікування, загалом впродовж двох каденцій це близько 300  тис. грн.  
Також посприяв виділенню 1 млн. 400 тис.грн. бюджетних коштів на перекриття хірургічного корпусу вороновицької  лікарні. 1 млн.200 тис.грн. було надано на заміну на металопластикові вікон у найбільшій в краї місцевій школі. За мого клопотання з Благодійного фонду Петра Порошенка надійшли гроші на асфальтування вулиці Набережної  в Комарові.
За мого втручання під час карантину продовжили роботу терапевтичне та поліклінічне відділення №2 ЦРКЛ, які, як і хірургію, планувалося закрити. На жаль, стан приміщень наших хірургії та терапії вкрай непривабливий, минулоріч із бюджету селища було виділено 150 тис. грн. на ремонт санвузлів, але врешті цю справу роблять власним коштом місцеві підприємці. Щодо створення у Вороновиці власного Центру первинної медично-санітарної допомоги, то це цілком можливо, адже наявні рентген кабінет та лабораторія, необхідно докупити ще деяке обладнання, підготувати належні документи й МОЗ України надасть дозвіл на його відкриття.
Також, на мою думку, в місцевому комунгоспі варто було б створити бригаду з прокладання водогонів, що в  рази б здешевило вартість робіт. Невеличкі підприємства з переробки фруктів, гілля (щоб люди не палили його на городах) й виготовлення з нього палет.
А головне для мене постійно перебувати в діалозі з людьми, дослухатися до їх порад, спільно шукати шляхи вирішення наболілих проблем.
Й на завершення, користуючись нагодою, хотів би привітати жителів району, моїх виборців, із прийдешніми святами Покрови Пресвятої Богородиці, Захисника Вітчизни та Українського козацтва, побажати міцного здоров’я, мирного неба над головою, достатку  й злагоди в родинах, здійснення всього задуманого й омріяного.
 
 
Матеріал підготовлено в рамках
висвітлення діяльності депутатів
Вінницької районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація