Лабораторія Тульчинського коледжу ветеринарної медицини визнана однією з найкращих в Україні

20.09.18
В рамках виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яку очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова районної ради Сергій Сітарський відвідав Тульчин.
 
Як зазначив голова обласної Ради, метою приїзду було розглянути питання щодо підтримки одноосібних господарств, селянських, фермерських підприємств, об`єктів аграрної сфери області. Такі виїзні координаційні ради спеціально організовуються, щоб побачити, як все відбувається в області і в якому напрямі рухатись надалі. А в рамках співфінансування потрібно лобіювати виділення коштів за Програмами розвитку особистих селянських фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки.
 
 
Учасники Координаційної ради ознайомилися із роботою Тульчинського коледжу ветеринарної медицини. Екскурсійний огляд навчального закладу гостям провів директор коледжу Михайло Моркляк.
 
– Наш коледж є одним із найстаріших закладів України та єдиний в регіоні, який готує фельдшерів ветеринарної медицини, – розповів Михайло Іванович.
 
Члени Координаційної ради ознайомилися із історією навчального закладу, з історією ветеринарії, а також із матеріалами про студентів-випускників, які брали участь у військових подіях на сході нашої країни.
 
 
Побували у навчально-виробничій клініці, яка  оснащена мультимедійною лабораторією та визнана однією з найкращих в Україні серед 29-ти навчальних закладів, які готують фельдшерів ветеринарної медицини.
 
 
Навчально-виробнича клініка має спеціально обладнані примі­щення для проведення навчальної та виробничої діяльності, до складу яких входять: навчальні манежі із сучасною мультимедійною технікою,  новітніми реактивами, лікарськими препаратами, які використовуються у ветеринарній практиці на виробництві та сучасним обладнанням для діагностики захворювання тварин; стаціонар; ізолятор для тимчасового утримання хворих тварин; віварій для утримання та розведення лабораторних тварин з метою виконання експери­ментальних робіт та для навчального процесу. У навчально-виробничій клініці постійно утримується достатня кількість тварин і птиці для проведення практичних зайнять. Виробнича клініка є центром підвищення кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини, надає консультативні послуги в онлайн-режимі для населення району. На її базі проводяться онлайн-конференції, семінари з метою популяризації ветеринарної справи.
 
 
Окрім цього, оглянули лабораторію анатомії та фізіології сільського­сподарських тварин в анатомічному музеї, в якому зібрано велику колекцію кісток різних видів тварин в кістковій базі, обладнано секційну залу, де студенти препарують окремі органи і тканини. Наявні натуральні об'єкти, моделі та муляжі дають можливість визначати топографічне розміщення внутрішніх органів: м'язів, суглобів, зв'язок і судин різних видів сільськогосподарських тварин і домашньої птиці.
 
 
В лабораторії фармакології проводяться заняття з навчальної практики, що дають можливість студентам засвоїти практичні навички стерилізації лабораторного посуду, інструментів. Викладачі і студенти мають можливість виготовляти різні лікарські форми, зберігати, вводити їх в організм різними методами. А на базі ветеринарної аптеки студенти набувають уміння та навики оформляти аптечну документацію, зберігати і вести облік медикаментів, біопрепаратів, аптечного майна, збирати і зберігати лікарські рослини, оформляти гербарії.
 
 
За матеріалами
Вінницької обласної Ради
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація