«Кубок Поділля» переїхав в Зарванці

07.08.17

Чотири роки тому з ініціативи сільського голови села Медвеже Вушко Поліни Роздайбіди та активіста футбольного життя села, голови футбольного клубу місцевої команди Віктора Тарасюка за підтримки голови районної організації ВФСТ «Колос» Родіона Юсумбелі започаткований турнір «Кубок Поділля», який з кожним роком набуває все більшої популярності. На цей раз, шостого серпня 2017року, за головний приз – перехідний Кубок, приїхали позмагатися, окрім місцевої команди «Парк Поділля» ще три команди: ФК «Зоря» с.Зарванці, ФК «Ворошилівка» з Тиврівського району та ФК «Нива» села Дашківці Літинського району.

Не зважаючи на дощову погоду, на стадіоні зібралося чимало вболівальників місцевої команди та гостей. Були на змаганнях та взяли участь в офіційній церемонії відкриття, підведенні підсумків та нагородженні переможців і представники владних структур, установ та громадских організацій. Серед них: голова районної ради Сергій Сітарський, депутат районної ради, голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник, депутат районної ради Борис Саюк, сільський голова Поліна Роздайбіда, голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, директор наукова-дослідної станції садівництва «Поділля» Микола Неїлик. Силами культпрацівників місцевого Будинку культури на належному рівні реалізований сценарій офіційної частини турніру, виступ вокалістів  та музичний супровід в міжматчевий період.

Всі присутні, гості і місцеві шанувальники футболу зовсім не пошкодували за потрачений час, тому, що стали свідками видовищної футбольної баталії, що полягала в багатоходових комбінаціях, майстерній індивідуальній грі воротарів, захисників і нападників.

Всі команди та гравці беруть участь в Першій лізі Чемпіонату Вінницького району з футболу. Оскільки зараз міжсезоння, даний турнір має надзвичайно важливе значення в підготовці до нового сезону.

За підсумками чотирьох матчів перемогу здобула команда із села Зарванці - «Зоря», відібравши головний приз «Кубок Поділля» у команди із Медвежого Вушка - «Парк Поділля», яка до цього тричі володіла цим трофеєм. Друге місце посіли гості із Літинського району - ФК «Нива» Дашківці, третім був ФК «Ворошилівка» із Тиврівщини.

Окрім перехідного Кубку команди-переможці та кращі гравці отримали грамоти, футбольні м’ячі, символічні статуетки від районної колосовської організації та сільської ради.

Кращим гравцем визнаний Ольшанський Микола із команди «Нива» с. Дашківці, кращим воротатем – Зелінський Володимир із команди с Ворошилівки. А перемогу володаря «Кубка Поділля» кували зарванчани: Леонід Щербань, Артур Макогонюк, Ігор Шевченко, Олександр Чопа, Артем Дяченко, Віталій Заграбчук, Олександр Коваленко, Віктор Жмілев, Олександр Бондарук, Дмитро Колонюк, Дмитро Юнов, Андрій Якименко, Станіслав Шмігельський, Валентин Корнієнко.

Цим турніром футбольне літо не завершується. Всього через тиждень футболістів і вболівальників чекає не менш цікавий футбольний турнір в селищі Вороновиця, приурочений пам’яті загиблого на Сході України  воїна-айдарівця Андрія Корабльова.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація