Кубки з 25-х обласних змагань з пішохідного туризму

05.05.18

Нещодавно Вінницьким обласним центром туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій було проведено 25-ті обласні змагання з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді. Відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму проходив на території Вінницького району, с. Лука-Мелешківська.

У заході взяли участь 42 команди з різних регіонів України зокрема: Київська, Чернігівська, Хмельницька, Тернопільська, Донецька, Запорізька, Херсонська області, 5 районів та 4 міста області. Зокрема, команди вихованців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, команди з Вінницького (8 команд), Козятинського (2 команди), Немирівського (1 команда), Шаргородського (2 команда) міст Вінниці (9 команд), Ладижина (2 команди), Жмеринки (1 команда), Могилева – Подільського (1 команда).

Спортсмени змагались у чотирьох вікових категоріях: молодша, середня, середня разом з тренерами та старша. Різнокласова система складності подолання дистанції з кожним роком набирає популярності серед молоді, що дає достатньо великий потенціал для розвитку спортивного туризму в області.

Загальна кількість учасників, котрі вийшли на старт у змаганнях склала 462 спортсмени з різними розрядами зі спортивного туризму. У групі «Юнаки молодші» змагалось 120 учасників, у групах «Юнаки старші», «Юніори» «Юніори та дорослі» − 342 спортсмени.

Вінницький район представляли 8 команд вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради та учнів Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст., Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст., Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст., НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт. Стрижавка», Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії під керівництвом Миколи Добровольського, Ярослава Зуліна, Дар’ї Бевз, Євгена Уманця та Ігоря Вітюка.

Команди Вінницького району вибороли 3 кубка. Зокрема:

І місце у групі «Юніори» посіла команда «Гермес 1» (тренер Добровольський М.П.);

ІІ місце у групі «Юнаки молодші» посіла команда «Гермес 2» (тренер Добровольський М.П., Зулін Я.М.);

ІІІ місце у групі «Юніори» (юнаки та дорослі) посіла команда «Гермес 3» (тренер Добровольський М.П., Зулін Я.М.).

Варто зазначити, що всі представники і учасники продемонстрували якісну підготовку та високий рівень спортивно-технічної, фізичної та морально-вольової підготовки.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація