Крізь лихоліття долі з оптимізмом та любов’ю до 90-річного ювілею

13.08.19

Днями, а саме, 11 серпня, свій славний 90-ий ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду відзначила сумлінна та відповідальна працівниця, жителька села Зарванці– Штойко Ксенія Єфимівна. Не зважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. Привітати з таким поважним святом ювілярку завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної організації ветеранів України  Петро Василинич та депутат районної ради Людмила Марценюк.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.Адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови.Дякували їй за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. До приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Війна, голодомори... Усе це добре пам’ятає Ксенія Єфимівна. Все своє нелегке життя, пригадує, доводилось тяжко працювати. Під час війни та в повоєнні роки працювала в місцевому колгоспі, а з 1975 року продовжила свій трудовий шлях у Вінниці, на посадах техперсоналу на підриємствах, в учбових та санаторних закладах міста. На заслужений відпочинок Ксенія Єфимівна пішла в 1991 році і присвятила своє життя родині та домашньому господарству. Разом з чоловіком народили трьох синів. На жаль, доля підносила багато важких випробувань: один з синів помер ще маленьким, а сьогодні вже немає поряд чоловіка і другого сина. Але, не зважаючи на всі лихоліття долі, сильна духом жінка витримала всі труднощі і сьогодні дарує свою любов не тільки сину, а ще й двом онукам та двом правнукам. Попри все, іменинниця зберігає оптимізм, силу волі та не втомлюється дарувати свою ніжність та ділитися досвідом із своїми рідними та близькими, які, в свою чергу, віддячують їй увагою, підтримкою та любов’ю.    

Ще раз вітаємо ювіляршу та її родину з таким святом, бажаємо здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація