Кращі з кращих Вінницького району засяяли на Діамантовому намисті - 2019!

24.05.19

24 травня у Районному будинку культури, що у Вінницьких Хуторах, відбулося, вже традиційне, свято «Діамантове намисто-2019».  Воно зібрало розумних, обдарованих, талановитих учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів. Саме так, щорічно, наприкінці навчального року нагороджують та віншують найкращих дітей та підлітків краю, котрі стали переможцями та призерами районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних, учнівських олімпіад, конкурсів та змагань. Нагороджують та дякують за кропітку працю, професіоналізм та високі досягнення і вчителям, які виховали переможців.

Привітати та подякувати інтелектуалам за їх здобутки та нагороди завітали очільники Вінницьких районних ради Сергій Сітарський та державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови Вінницької райради Олексій Плакида, начальник відділу освіти РДА Світлана Томусяк, заступник керівника апарату районної ради, начальник відділу Дмитро Часовських, голова профспілкової районної організації працівників освіти та науки Михайло П’ятак, голова РО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі та інші почесні гості.

- Вітаю молоду еліту Вінницького району зі святом! Кожна нація пишається своєю елітою, адже це її майбутнє, її процвітання та успіх. І сьогодні всі Ви є нашою елітою, якою ми пишаємося. Хочу подякувати за Ваші досягнення, за те, що окрім основного навчання, ви вивчаєте і займаєтесь іншими цікавими справами, розвиваєте свої таланти, пізнаєте щось нове, і як результат досягає нових вершин, стаєте переможцями конкурсів, олімпіад, змагань. Дякую за те, що Ви славите наш Вінницький район, наші навчальні заклади. Хочеться висловити слова вдячності і Вам, педагогічні працівники! Саме Ви знаходите ці таланти, працюєте з ними і робите з них «справжні діаманти». І Вам, шановні батьки, за те, що допомагаєте підкорювати вершини знань, направляєте їх таланти у правильне русло . Бажаю, щоб грамоти, які сьогодні будуть отримані, в майбутньому переросли в державні нагороди, сучасні винаходи, проекти, які покращать наше з Вами життя і будуть прославляти наш край і нашу Батьківщину. Ще раз вітаю з Вашими досягненнями. Це гарний початок Ваших великих справ. Не зупиняйтесь, крокуйте далі до нових звершень і нових перемог. Ви - наша гордість, наша еліта, наші діти! Сяйте на радість нам, вчителям, батькам. Всіх зі святом! – наголосив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський.

До вітань долучилися Михайло Демченко, Світлана Томусяк, Михайло П’ятак та Родіон Юсумбелі. На адресу переможців всеукраїнських, обласних, районних і шкільних олімпіад, різноманітних спортивних та мистецьких конкурсів лунали щирі слова захоплень та привітань.

Затим почесні гості почергово вручили Подяки райдержадміністрації й районної ради молодій інтелектуальній, спортивній та творчій еліті району - переможцям ІV та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також їх наставникам та батькам Почесні грамоти та подяки, квіти і подарунки.

Дипломи та Грамоти відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації учням – переможцям ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, кращим вихованцям позашкільних закладів освіти вручили начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк та голова профспілкової районної організації працівників освіти та науки Михайло П’ятак. Вони зосередили увагу на тому, що обдаровані учні – це майбутнє нашої країни, саме від них залежить її розвиток та процвітання. Подякували учням, вчителям та батькам за плідну працю, досягнуті результати на рівні району, області та країни.

Дипломами Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації, Дипломами та Подяками відділу освіти райдержадміністрації нагородили учнів, які стали переможцями ІІ, ІІІ та VІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань.

Грамоти, Подяки та Дипломи Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації отримали переможці та учасники обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія», обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії -2019».

Гарний настрій присутнім подарували й аматори сцени. Вони радували глядачів енергійними танцями, мелодійними піснями та чарівною музикою.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація