Країна юних майстрів-2019

20.05.19

14 травня у Вінниці на Європейській площі юні, талановиті та творчі вихованці позашкільних навчальних закладів області розгорнули вже традиційну обласну виставку-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів-2019». Свої досягнення та напрацювання вінничанам та гостям міста презентували 47 закладів позашкільної освіти з районів, міст та ОТГ Вінницької області. КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради також взяв участь у виставці-звіті.

З дитячими роботами та творчими майстернями, представленими у рамках дійства, ознайомився і голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

Виставку-звіт дитячої творчості супроводжували майстер-класи еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого та технічного напрямків, творчі майстерні з декоративно-прикладного, ужиткового та образотворчого мистецтв.

Нашу творчу майстерню представляв майстер-клас керівників гуртків «Образотворче мистецтво» Світлани Гарник.

Ізюминкою виставки стали вироби з рогози Галини Заєць та її вихованців.

Крім того, для гостей заходу була представлена концертна програма художніх колективів позашкільних закладів області «Зорепад талантів позашкілля». Зірочками Вінницького району були хореографічні колективи Лілії Гаврилюк «Мрія» та Тетяни Андрійчук «МВ», дует вихованок гуртка «Вокального співу» Надії Качур.

По завершенню заходу КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» був нагороджений Почесною грамотою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Досягнення таких результатів відбулось завдяки підтримці Вінницької районної ради, відділу культури та туризму Вінницької райдержадміністрації та відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація