Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок щодо співпраці

24.01.20

За інформацією регіонального координатора, Корпус миру США в Україні (Peace Corps Ukraine) продовжує прийом заявок щодо співпраці, що стосується можливості запросити волонтера із США .

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році. Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом кількох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя (детальніше - https://drive.google.com/drive/folders/1H8VwyifkTT15bQZIKNUJgS2z9CEdI-p2).

Так, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з добровольцями Корпусу Миру у 2013 році реалізувала два  соціальних проекти: «Вільний удар»  та  «Вінниччина волонтерська». Протягом 2017 – 2019 рр.  ВОАОМС була однією із приймаючих організацій та починаючи з 1 грудня 2017 р. у Асоціації працювала волонтерка Корпусу миру Ешлі Блейк Нейлсен, що допомагала Асоціації з виконанням її статутних завдань, зокрема з написанням проектів та пошуком іноземних партнерів. Крім того, Асоціація налагодила співпрацю з добровольцем Корпусу миру Кеном Міямото, який сприяв у розробці навчальної програми для голів об’єднаних територіальних громад Вінниччини, а саме – із залученням міжнародних університетів та кращих фахівців (Інститут Карла Вінсона (Університет Джорджії)). Наразі Асоціація готує нові документи для запрошення волонтера Корпусу Миру у 2020 році.

Окрім цього, ВОАОМС взяла на себе обов’язки зі сприяння у налагодженні співпраці територіальних громад/організацій з Корпусом Миру. В цьому напрямі ми можемо допомогти Вам заповнити заявку та подати всі необхідні документи для запрошення волонтера, а також поділитися досвідом щодо подібної співпраці. Волонтер Корпусу Миру, запрошений  до територіальної громади, може співпрацювати зі школами, громадськими або благодійними організаціями, органами місцевого самоврядування, державними, комунальними установами,  тощо.

Добровольці Корпусу миру працюють в громадах за трьома напрямами: «Викладання англійської мови», «Розвиток молоді», «Розвиток громад».

Детальніше про напрями роботи волонтерів.

Викладання англійської мови як іноземної:

Добровольці викладають англійську мову в середніх школах, університетах та педагогічних коледжах та проводять тренінги в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Добровольці допомагають учителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі і допомагають студентам набути навичок володіння мовами, які допоможуть їм досягти успіху як в подальшій освіті, так і в майбутній кар'єрі.

Важливо! Можуть подаватися громади у разі, якщо у школі не менше 200 учнів та 2 вчителів англійської мови. Анкета додається до листа. Подача анкети на ел. пошту - Тетяні Гайдук: tgaiduk@peacecorps.gov

Розвиток молоді:

Добровольці працюють у середніх школах і технікумах та співпрацюють з місцевими відділами у справах сім'ї, молоді та спорту, молодіжними центрами та бібліотеками, як можливими приймаючими організаціями, з метою надання молодим українцям допомоги, необхідної для досягнення успіху в кар'єрі та в житті. Вони проводять уроки в школах, організовують позакласні заходи та реалізовують громадські проекти, спрямовані на запобігання зловживанню алкоголем, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ, сприяють створенню молодіжних центрів у грлмадах. Добровольці популяризують здоровий спосіб життя, сприяють розвитку навичок у галузях інформаційних технологій, бізнесу, лідерства, громадянської свідомості, екології та кар'єрного розвитку. Посилання на форму заявки для запрошення волонтера за напрямом Розвиток молоді - https://www.surveymonkey.com/r/3FW6LZ9?fbclid=IwAR0Z8YTy0NNvlQ4Q4vs-0Obs0le0qT9eXzRhNW1nzv_KboU8o-76GjS5MaU

Розвиток громад:

Добровольці здебільшого співпрацюють з неурядовими організаціями, місцевими організаціями самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та бізнес-структурами. Добровольці сприяють соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні. Метою добровольців є посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором. Посилання на форму заявки для запрошення волонтера за напрямом Розвиток громад - https://www.surveymonkey.com/r/KF62QNS?fbclid=IwAR1oRiEqKB9GmwwdNdYUXkXi_TyNWXfDeBRL7NRNS0VIrC7LnyjoSrSGbBI

Кінцевий термін  подачі заявок- 30.01.2020.

Заявки, окрім напрямку «Викладання англійської мови», подаються в електронній формі!

За детальнішою інформацією та у разі виникнення питань просимо звертатись до Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС за тел. (067) 431-12-83 (або - 0966792847), e-mail: centr-promo@ukr.net (Керівник центру – Олійник Ольга Валеріївна).

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація