Комунальна комісія засідатиме перед пленарним засіданням 64 сесії районної ради

23.12.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

24 грудня 2019 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про  продовження терміну дії Контракту № 14 з директором  Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною від 17.09.2013 року.

2. Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні.

3. Про переривання відпустки по догляду за дитиною директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни.

4. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради  на 2019 рік в новій редакції.

5. Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року.

6. Про надання дозволу на укладання договорів оренди (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація