Компанія «Брацлав» – єдине в Україні підприємство, що виготовляє продукцію для тваринницьких комплексів

20.09.18
19 вересня проходила робота розширеної виїзної Координаційної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Голови районних рад та адміністрацій, керуючі справами, міські голови міст обласного значення брали участь у нараді на тему: «Про розвиток в області інфраструктури аграрного ринку та хід виконання Програми розвитку особистих селянських фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №40». Вінницький район у виїзній Координаційній раді представляв голова районної ради Сергій Сітарський. 
 
 
Учасники зібрання ознайомилися із роботою товариства з додатковою відповідальністю «Брацлав», яке займається науковими розробками, дослідженнями, конструюванням, виробництвом, монтажем і сервісом агропромислового обладнання, будівництвом та реконструкцією тваринних комплексів. Це єдине в Україні підприємство – виробник продукції для тваринницьких комплексів. Завдяки продукції компанії одна доярка може обслуговувати до 300 корів.
 
 
Історія компанії розпочалася з 1979 року і на сьогодні є потужним виробником сучасного вітчизняного сільськогосподарського обладнання для тваринництва.
 
– Наше підприємство є експортно-орієнтованим і представляє свою продукцію та нові розробки на всесвітніх аграрних виставках, в тому числі EuroTier з 2006 року, – зазначив генеральний директор ТДВ «Брацлав» Петро Михайленко. – Компанія має сертифікат ISO9001:2008 від міжнародних організацій IQ Net і DQSGmbh, що підтверджує систему якості та щорічно успішно проходить аудит для підтвердження цього сертифікату.
 
Останнім часом компанія вирішила розширити свої межі та почала розвивати нові напрями: виробництво колісної техніки, обладнання для садівництва, будівництво тваринних комплексів за новітніми технологіями (з легких металевих конструкцій).
 
– У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, починаючи з конструкторів закінчуючи працівниками виробництва, – продовжує Петро Миколайович. – Загальна кількість працівників групи компаній «Брацлав» становить 750 чоловік. «Брацлав» має великі площі, що зосередженні на одній території з усіма підведеними комунікаціями. Підприємство розташоване на території 3,6 га, а також маємо 10 га землі навколишньої території під забудову та розширення.
 
 
На території підприємництва розміщено декілька цехів та складських приміщень. Нещодавно для клієнтів відкрита показова зала для ознайомлення із продукцією.
 
– Компанія є одним із основних виробників вітчизняної техніки, яка увійшла до переліку виробників сільгосптехніки, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету, - зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.
 
Учасники наради ознайомились зі зразками представленої продукції, а  чотирьом працівникам ТДВ «Брацлав» вручили грамоти облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну роботу.
За матеріалами 
Вінницької обласної ради 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація