Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту готувалась до позачергової сесії районної ради

27.01.21

Сьогодні, 27 січня, під керівництвом Максима Студілка відбулося чергове засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту. В зібранні взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко, заступник голови районної ради Григорій Дерун, заступник голови районної державної адміністрації Микола Чухрій, депутат районної ради 8 скликання Віта Зозуля. начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

Члени комісії розглянули та обговорили 31 питання основного порядку денного і одне додаткове питання.

Розпочали з розгляду питань щодо звернень до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України по питанню врегулювання ситуації зі зростанням ціни природного газу та електроенергії, з якими звернулись депутат від «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та депутатські фракції районної ради 8 скликання від  Вінницької територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» та Вінницької обласної організації Політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА». Необхідність даних звернень обумовлена  тією складною ситуацією, яка виникла в суспільстві внаслідок підвищення ціни на природній газ та електроенергію в пепріод економічної кризи та пандемії коронавірусу. З метою недопущення зростання соціальної напруги і подальшого зубожіння населення депутати в своїх зверненнях вимагають негайного втручання у ситуацію на енергетичному ринку і вжиття відповідних заходів для стабілізації ціни на природний газ та його доставку, а також ціни на електроенергію. Комісією одноголосно підтримано всі звернення та вирішено винести спільний доопрацьований проєкт рішення від всіх фракцій на найближчу сесію районної ради.  

Далі розглянули питання, що стосувались продовження термінів дії та змін районних Програм, змін до районного бюджету, затвердження розпоряджень районних державних адміністрацій реорганізованих районів. На виконання Закону України № 1009-ІХ від 17.11.2020 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» та відповідних звернень від громад значна частина рішень стосувалась передачі майна з спільної власності сіл, селищ Вінницького району до комунальної власності новоутворених територіальних громад. Серед питань, які розглядались ще були: списання майна, затвердження звітів про незалежну оцінку майна, затвердження актів приймання-передачі майна та зняття з контролю районних програм.   

В ході засідання депутати розглянули лист Могилів-Подільської районної ради від 19.01.2021р. №01-23/01-17/33 про прийняття рішення «Про необхідність запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії», який було взято до відома. 

Всі розглянуті питання одноголосно винесено на розгляд найближчої сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація