Колектив газети «Подільська зоря» привітали з професійним святом

09.06.20

Щорічно, 6 червня, в Україні відзначається професійне свято - День журналіста - свято для тих, хто обрав справою життя цю нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем виконувати важливу місію - творити історію сьогодення та об’єктивну картину нашого життя.

Відзначити професіоналів та привітати з професійним святом працівників Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» до редакції  завітали голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська зі своїм заступником Олексієм Плакидою, керуючим справою виконавчого апарату районної ради Дмитром Часовських та депутатом районної ради, першим заступником Якушинецького сільського голови Сергієм Сітарським .

Гості віншували колектив видання, зокрема Тетяна Закревська у своєму вітанні зазначила: «Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Це вже стало для нас гарною традицією. І як Ви не обходите стороною жодну новину, так і ми не могли не привітати Вас зі святом. Кожен з Вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Саме Ви, представники засобів масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі. Своєю щоденною працею, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Всім відомо, що інформація - це сильна зброя, тож бажаю, щоб у Вас вона завжди була позитивна, і газета завжди несла людям користь, задовлення та цікавістьДякуємо за Вашу високу професійність, сучасний підхід, об’єктивність та оперативність висвітлення новин – це те, що завжди притаманне журналістам Вашої газети. Вдячні Вам за нашу плідну співпрацю на благо та розквіт Вінницького району. Здоров’я Вам і Вашим родинам, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій».

Привітавши, Тетяна Закревська разом із заступником вручили подарунки колективу часопису за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору та з нагоди відзначення Дня журналіста.

Сергій Сітарський від Якушинецької громади теж привітав з професійним святом колектив газети та з найкращими побажаннями вручив колективу Подяку від Якушинецької ОТГ та солодощі.

Під час вітання сталася ще одна приємна несподіванка. До редакції завітали представники Вінницької обласної організації Об’єднаної Ради українського та зарубіжного козацтва, які урочисто вручили редактору газети «Подільська зоря» Федору Бежнару Почесну Грамоту та Універсал про присвоєння військового козацького звання - Полковник, як начальнику відділу по роботі зі СМІ Вінницької обласної організації ОРУЗК за вагомий внесок у розбудову козацького руху та з нагоди професійного свята.

Не переставали лунати вітальні слова працівникам газети. В свою чергу, вони щиро дякували за теплі слова привітань з нагоди Дня журналіста, плідну співпрацю та постійну підтримку видання.

Тож ще раз вітаємо з професійним святом, бажаємо успіхів, процвітання, творчих злетів, натхнення та гарних новин.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація