Голова районної ради прийняв участь в колегії відділу освіти Вінницької райдержадміністрації

28.02.19

26 лютого 2019 року голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в колегії відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.

В колегії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, члени колегії відділу освіти; керівники і заступники керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Начальник відділу освіти Світлана Томусяк підбила підсумки роботи відділу освіти за 2018 рік та окреслила основні завдання на 2019 рік.

Світлана Михайлівна зазначила, що протягом 2018 року в освітянській галузі району здійснювалися заходи, спрямовані на створення належних умов для якісної реалізації Концепції «Нова українська школа», звернула увагу на впровадження автономії закладів освіти, оптимізації та діючу мережу закладів освіти, проаналізувала розвиток дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти району. Начальник відділу освіти наголосила на значне покращення матеріально-технічного  забезпечення освітянської галузі протягом 2018 року з врахуванням заходів в рамках НУШ; виплату заробітної плати; назвала об’єкти, в яких було проведено капітальні роботи. Після детального аналізу роботи відділу освіти протягом 2018 року Світлана Михайлівна зупинилася на основних завданнях на 2019 рік.

До обговорення доповіді начальника відділу освіти долучилися і керівники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко, зазначивши, що саме освітянська галузь на сьогоднішній день є пріоритетною у розвитку нашої держави, тому значна частина коштів як державного, так і районного бюджетів спрямована на розвиток освіти. Керівники подякували за роботу, підтримку та розуміння відділу освіти, адміністрації закладів освіти, побажали натхнення, успіхів у роботі та нових звершень у професійній діяльності.

Після завершення колегії відділу освіти відбулася робоча нарада з директорами закладів загальної середньої освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти Олена Кугай довела керівникам інформацію про порядок завершення навчального року та проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти у 2018-2019 н. р.

Про підсумки роботи відділу освіти з попередження дитячого травматизму у 2018 році повідомила головний спеціаліст відділу освіти Інна Медяна.

Антоніна Табанюк – завідувач центру навчально-інформаційного забезпечення  закладів освіти детально проаналізувала звернення громадян, які надійшли до відділу освіти за 2018 рік. Назвала питання, які найчастіше піднімали заявники у своїх зверненнях.

 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація